Kapat

Palcoin ‘PAL’ Coin nedir?

Anasayfa
Kripto Para Palcoin ‘PAL’ Coin nedir?

PAL Coin nedir? PAL coin hangi ülkede geliştirilmiştir? PAL coin hangi yıl üretilmiştir? PAL coin hangi borsalarda işlem görmektedir? PAL coin yatırım hacmi ve daha fazlası makalemizin devamındadır.

PAL Coin, dünyada sigorta ve kripto para sektörlerini kapsayan, ilgili konulara hitap eden, iki yönlü bir misyonu benimsemiş ve Blockhain temelli merkezi olmayan bir platformdur.

Blockchain teknolojisinin üzerine inşa edilmesinin temelinde şeffaflıkerişilebilirlik ve maliyet tasarrufu avantajları vardır.

Pal Network, yatırımcılarına sigorta yaparak dijital varlıklarını güvence altına almalarını sağlıyor. Bu sayede kripto para dolandırıcılığının zararlarından yatırımcılarını koruma altına almış oluyor.

PAL Coin, hizmet verdiği alan dışında kripto toplulukları ile dünyanın geri kalanı arasında bir köprü görevi görmesi için geliştirilen dijital para birimidir.

PAL Coin2016 Haziran ayında satışa çıkmıştır. PAL Coin, şuan aktif olarak Bittrex borsasında işlem görmektedir. Bu borsalardan anlık olarak PAL Coin alım satım işlemi yapabilirsiniz.

Kaynak : policypal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir