İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Panda VPN Pro Nedir? Nasıl Kullanılır?

‎PandaVPN Pro - Fastest Proxy on the App Store

Screenshots

Description

0 Log, 0 Personal Info, 100% Privacy Protect

The Highest Level of Secure ECC Encryption Technology
Don't worry about data leakage or information theft. All of your data will be encrypted so you can safely surf the Internet at anytime and anywhere.

Privacy Protection
PandaVPN hides your IP address and prevents you from being tracked, and enables you to visit websites anonymously. Your private information is secured and no one can track your online activity.

Simple and Easy to Use
One click to connect. PandaVPN will recommend the best servers to you according to your location. You can connect to any servers you want with a single click. PandaVPN currently supports over 3,000 servers in 68 countries and 101 regions around the world, and the number is still growing. This ensures that no matter where you are, you can always find a high-bandwidth and low-latency server nearby.

Support Multiple Platforms
PandaVPN supports all common devices on the market, your multiple devices can access geo-restricted content safely.

Multi-protocol
Automatic selection for multiple protocols. PandaVPN supports multiple protocols, including Shadowsocks and OpenVPN. PandaVPN will automatically select the appropriate protocol for you and provide the best Internet.

No Ads
Say no to ads. We promise to give you a no advertising application environment.

Game Acceleration
Accelerate game and bring a smooth experience. PandaVPN perfectly accelerates PUBG, Garena, Free Fire, and other popular games to give you the best gaming experience.

We provide 1-month, 3-month, and 12-month subscription plan, please pay attention to the following tips when you make a purchase:
1.We will charge the fees from your iTunes account once your purchase is confirmed

Your subscription will automatically renew. To cancel your subscription, please cancel it at least 24 hours before the expiration date of your current membership, as we will collect the renewal fee within 24 hours before the expiration date of your current membership.
You can manage your account and choose whether to turn off automatic updates in your account settings

Auto-Renewal Agreement:https://www.panskeet.xyz/auto-renewal-agreement?lang = en
Terms of Service& Privacy Policy:https://www.pandavpn.pro/protocol?type=web

Contact us:
Email: panda7x24@gmail.com

What’s New

Version 5.5.0

1.Optimize server connection experience
2.Add advertisement filtering function, which can filter platform advertisements including but not limited to "MangoTV" and "iQIYI"
3.Fix some bugs

Ratings and Reviews

4.2 out of 5
528 Ratings

528 Ratings

5inanTr ,

short trial

3 days trial period is so short , its being at least 7 days, I think you will develop

Developer Response ,

Hello, thanks for your feedback, you can also refer Panda to your friends if they sign up via your invite link and recharge, both you and your friends will get at least 30 days rewards. If you have any other questions or concerns, please feel free to contact us via the ‘Help & Feedback’ entrance in the app.

miqgreey ,

Para

Bir süreden sonra para istiyor çalıştıramıyorum (üstüne basılı tutup yaralı olarak işaretlerseniz sevinirim)

Developer Response ,

Merhaba, bize anlatmakta olduğunuz bu konu hakkında biraz daha ayrıntı verebilir misiniz? PandaVPN'i kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen panda7x24@gmail.com adresinden bize yazın. Size hemen yardım etmeye çalışacağız.

jastinsevergız ,

🍌

pubg'de sandık almak için girmediyseniz bir şey bilmiyorum...

App Privacy

The developer, Wildfire Inc., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Cep telefonunda sağlıklı bir VPN uygulaması bulmak oldukça zordur. Çoğu VPN uygulaması sürekli çıkan reklamlar, veri güvenliği ve yavaş olması sebebi ile kullanıcılardan geçerli not almamaktadır. Son zamanlarda App Store’da en çok indirilen Panda VPN Pro kullanıcılardan oldukça olumlu yorumlar alıyor. Bu makalemizde Panda VPN pro uygulamasını inceleyeceğiz. Panda VPN Pro, kullanıcılara sunduğu kesintisiz kullanım ve hız ile adından sıkça söz ettirmeye başladı. Ayrıca Panda VPN Pro iPhone telefonlara bu hafta en çok indirilen VPN uygulaması oldu.

Panda VPN Pro Nedir?

Panda VPN Pro, telefonunuzdan tek dokuşla içeriği engellenmiş sitelere (wikipedia vb.) erişim sağlamanız için geliştirilmiş bir uygulamadır. Panda VPN Pro, IP adresinizi gizlerken verilerinizi kesinlikle ifşa etmeyeceğini garanti ediyor. Panda VPN, Amerika, Asya ve Avrupa’da çok sayıda sunucu sağlıyor ve bu sayı her geçen gün artıyor. Sunucu sayısının artması uygulamanın erişim hızını da ciddi oranda arttırıyor.

Panda, tek bir hesap ile tüm iOS ve MacOS cihazlardan erişim sağlamamıza olanak tanıyor.

Panda VPN Pro Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Telefonunuza uygulamayı yükledikten sonra Panda VPN, kullanıma başladığınız an bulunduğunuz yere göre size en iyi sunucuları önerecektir. Tercihinize göre istediğiniz herhangi bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Sunucuya bağlandığınız an artık otomatik olarak VPN hizmeti telefonunuzda aktif hale gelecektir. Şu anda, Amerika, Asya ve Avrupa üzerindeki sunuculardan VPN hizmeti sunuyorlar.

Panda, uygulama içi satın alma yöntemi ile 1 aylık, 3 aylık ve 12 aylık abonelik planı sunuyor. Uygulama yorumları incelendiğinde Pro paketi satın alıp memnun kalmayan bir kullanıcıya biz rastlayamadık. Panda VPN Pro, abonelik iptali için mevcut üyeliğinizin son tarihinden en az 24 saat önce iptal işlemini başlatmanız gerekiyor. Herhangi bir iptal başvurusu yapmaz yada hesap ayarlarından otomatik abonelik güncellemeyi kapatmazsanız uygulama aboneliği otomatik olarak yenilenecektir.

Panda VPN kayıt olma ve hesap açma işlemleri uygulama içerisinden bir kaç adımda yapılmaktadır.

Uygulamayı aşağıdaki App Store bağlantısından indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

‎PandaVPN Pro - Fastest Proxy
‎PandaVPN Pro - Fastest Proxy

Panda VPN Pro üyeliği satın aldığında “panda vpn unknown error” hatası alıyorsanız uygulamadan çıkış yapıp tekrar giriş yapmanız gerekmektedir.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar