İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Panda VPN Pro Nedir? Nasıl Kullanılır?

Cep telefonunda sağlıklı bir VPN uygulaması bulmak oldukça zordur. Çoğu VPN uygulaması sürekli çıkan reklamlar, veri güvenliği ve yavaş olması sebebi ile kullanıcılardan geçerli not almamaktadır. Son zamanlarda App Store’da en çok indirilen Panda VPN Pro kullanıcılardan oldukça olumlu yorumlar alıyor. Bu makalemizde Panda VPN pro uygulamasını inceleyeceğiz. Panda VPN Pro, kullanıcılara sunduğu kesintisiz kullanım ve hız ile adından sıkça söz ettirmeye başladı. Ayrıca Panda VPN Pro iPhone telefonlara bu hafta en çok indirilen VPN uygulaması oldu.

Panda VPN Pro Nedir?

Panda VPN Pro, telefonunuzdan tek dokuşla içeriği engellenmiş sitelere (wikipedia vb.) erişim sağlamanız için geliştirilmiş bir uygulamadır. Panda VPN Pro, IP adresinizi gizlerken verilerinizi kesinlikle ifşa etmeyeceğini garanti ediyor. Panda VPN, Amerika, Asya ve Avrupa’da çok sayıda sunucu sağlıyor ve bu sayı her geçen gün artıyor. Sunucu sayısının artması uygulamanın erişim hızını da ciddi oranda arttırıyor.

Panda, tek bir hesap ile tüm iOS ve MacOS cihazlardan erişim sağlamamıza olanak tanıyor.

Panda VPN Pro Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Telefonunuza uygulamayı yükledikten sonra Panda VPN, kullanıma başladığınız an bulunduğunuz yere göre size en iyi sunucuları önerecektir. Tercihinize göre istediğiniz herhangi bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Sunucuya bağlandığınız an artık otomatik olarak VPN hizmeti telefonunuzda aktif hale gelecektir. Şu anda, Amerika, Asya ve Avrupa üzerindeki sunuculardan VPN hizmeti sunuyorlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Panda, uygulama içi satın alma yöntemi ile 1 aylık, 3 aylık ve 12 aylık abonelik planı sunuyor. Uygulama yorumları incelendiğinde Pro paketi satın alıp memnun kalmayan bir kullanıcıya biz rastlayamadık. Panda VPN Pro, abonelik iptali için mevcut üyeliğinizin son tarihinden en az 24 saat önce iptal işlemini başlatmanız gerekiyor. Herhangi bir iptal başvurusu yapmaz yada hesap ayarlarından otomatik abonelik güncellemeyi kapatmazsanız uygulama aboneliği otomatik olarak yenilenecektir.

Panda VPN kayıt olma ve hesap açma işlemleri uygulama içerisinden bir kaç adımda yapılmaktadır.

Uygulamayı aşağıdaki App Store bağlantısından indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

‎PandaVPN Pro - Fast Secure VPN
‎PandaVPN Pro - Fast Secure VPN

Panda VPN Pro üyeliği satın aldığında “panda vpn unknown error” hatası alıyorsanız uygulamadan çıkış yapıp tekrar giriş yapmanız gerekmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar