İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Para Ödüllü Bilgi Yarışmaları | 2019 Güncel Liste

‎Oyna Kazan - Bilgi Yarışması App Store’da

iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Türkiye'nin en yeni ve en çok para kazandıran canlı bilgi yarışması Oyna Kazan artık sizinle.
Oyna Kazan ile Tüm Türkiye'den rakiplerinizle, arkadaşlarınızla hatta ailenizle birlikte yarışabilir ve büyük para ödüllerini kazanabilirsiniz.

Türkiye'nin en çok kazandıran canlı bilgi yarışması Oyna Kazan'da para ödülleri yarışmada en son 1 kişi kalana kadar devam ediyor ve bir kişi yarışmanın sonunda büyük ödülü kazanıyor. Fakat Oyna Kazan'da sadece bir kişi kazanmıyor. Kazandıran sorular aşamasına geldiğimizde, yarışmada kalan herkes para kazanmaya başlıyor. Üstelik ödüller, doğru yanıt verdikçe katlanarak artıyor. Yarışmada kalan son 1 kişi ise, tüm ödüllerin sahibi oluyor. Üstelik kazanacağınız para ödülü kuruşlarla değil, yüzlerce hatta binlerce lira ile ölçülüyor!

Yarışma öncesi joker satın alarak ekstra can kazanabilir ve yarışmada bilemediğin sorularda tekrar yarışmaya geri dönebilirsin. Bununla birlikte çift cevap joker ve cevap eleme jokeri ile yarışmada şansını arttırabilirsin.

Genel kültür bilgine güveniyorsan, büyük para ödülü kazanmak istiyorsan hemen yarışmamıza katılmalısın.

Hadi sen de oyna sen de kazan!

Yenilikler

Sürüm 1.8.7

Küçük hata düzeltmeleri

Oylar ve Yorumlar

4.2/5
14.7 B Oy

14.7 B Oy

#oyuncu# ,

Kendimize ait market

Bence herkesin kendine ait bir marketi olabilse yada açılabilse güzel olur
Örnek mesela 500 ok ile kendi marketini açıp bende fazla olan şeyleri satıp ok kazanmak mesela 1 pas jokerini 100 ok puanına satmak güzel olur oyunun kendi marketinin yanında bize ait küçük bir market cidden güzel olur yararlı bulduysan yararlıya bas

Geliştirici Yanıtı ,

Merhaba, değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz. Ayrıca, tüm öneri ve geri bildirimlerinizi oynakazan@onedio.com üzerinden veya uygulama içinden de bize iletebilirsiniz.

qoqombo ,

Paramı Yatırmadılar bildiğiniz düpedüz hırsızlık

Kaç aydır uğraşıyorum hala sorunuma bir çözüm bulan yok. Şubat ayında 51₺ para kazandım ve onu çekmek için müracaat ettim fakat her seferinde bir tarih belirtip ertelediler, kaç ay geçti üzerinden ve hala yatırmadılar ve şu an para çekme butonuna bastığımda param gözükmüyor bile. Kaç kere mail attım ilgilenen kimse yok. Bu değerlendirmenin altına da formalite olsun diye yazarlar mail atın lütfen diye ama ilgilenen yok. Para önemli değil fakat insanları kandırmanız hiç hoş bir davranış değil gerekli yerlere de başvurumu yapacağımı belirtmek isterim.

Geliştirici Yanıtı ,

Merhaba, Yaşadığınız sorunu oynakazan@onedio.com adresine kullanıcı adınızla birlikte iletirseniz gerekli kontrolü sağlayacağız. İlginiz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Cocoa'nı ,

İnanmayın

İnanmayın dolandırıcılıktan başka birşey değil.

Uygulama Gizliliği

3K Mobile adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizi İzlemek İçin Kullanılan Veriler

Şu veriler, diğer şirketlere ait uygulamalarda ve web sitelerinde sizi izlemek için kullanılabilir:

 • Satın Alınanlar
 • Kişi Bilgileri
 • Kimlik Tanıtıcılar
 • Kullanım Verileri
 • Tanılar
 • Diğer Veriler

Sizinle İlişkilendiri­len Veriler

Şu veriler toplanabilir ve kimliğinizle ilişkilendirilebilir:

 • Satın Alınanlar
 • Kişi Bilgileri
 • Kullanıcı İçeriği
 • Kimlik Tanıtıcılar
 • Kullanım Verileri
 • Tanılar
 • Diğer Veriler

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

 • Aile Paylaşımı

  Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz

‎hadi - interaktif oyunlar App Store’da

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Türkiye’nin en hızlı büyüyen uygulaması hadi canlı bilgi yarışması, şimdi Türkiye’nin ilk interaktif video oyun platformu!

Binlerce interaktif yerli video oyun ve şov, bir tık uzağında, istediğin zaman ve istediğin yerden ücretsiz oynayabileceğin interaktif oyun ve şovlara hoş geldin! Canlı bilgi yarışmaları her zamanki tadında! hadi'de uzaktan izlemek yerine oyun ve şovların bir parçası olmaya hazır mısın? Hem de bu video oyunlar 10 dakikadan kısa! Eğlenceli, interaktif, eğitici oyun ve şovların yanı sıra bildiğin, sevdiğin hadi bilgi yarışması her zamanki saatinde yine seninle! Küçük bulmacalar ve Süper Çark da cabası!

Burada her konuda oyun ve şov bulabilirsin! İnteraktif video oyunların bir parçası olmak için hadi'yi hemen indir! Hem canlı bilgi yarışmalarını hem de interaktif video oyunları sakın kaçırma! Ayrıca, Süper Çarktan Joker kazanabileceğini de unutma!

-----------------------------------

Hadi Club satın almaya karar verirsen, ödeme iTunes hesabın üzerinden gerçekleşecek ve satın aldığın aboneliğin süresi dolduktan sonraki 24 saat içinde aboneliğin yenilenecektir. Otomatik yenilemeyi, satın alma işlemi gerçekleştikten sonra istediğin zaman iTunes Store'daki ayarlardan kapatabilirsin. Mevcut Hadi Club abonelikleri $1.49 USD/Ay'dan başlamaktadır ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık abonelik paketleri mevcuttur. Fiyatlar ABD doları üzerindendir ve ABD dışındaki ülkelerde farklı olup haber vermeden değişim gösterebilir. Satın alınan aktif abonelik süresi boyunca abonelik iptal edilemez. Hadi Club almadan da Hadi'yi ücretsiz kullanmaya devam edebilirsin.

Gizlilik Politikası:
https://hadilive.com/gizlilik_politikasi.htm

Kullanım Koşulları:
https://hadilive.com/kullanim_kosullari.htmInstagram: https://www.instagram.com/hadioynalive

Youtube: https://www.youtube.com/c/hadioynalive

Bize ulaşmak için: iletisim@hadilive.com

Yenilikler

Sürüm 3.1.3

Sen Canlı Bilgi Yarışmalarının keyfini çıkarmaya devam ederken, yeni interaktif programlar şimdi bir tık uzağında!

Oylar ve Yorumlar

4.5/5
144.6 B Oy

144.6 B Oy

Alp Eren Özbay ,

yalan

Yalandan bir uygulama. Soruları kolay sorup parayı herkese dağıtıyorlar. Kimse para çekme limitini dolduramıyor böylece para şirketin cebinde kalıyor. Yarışmacıları da reklam verenleri de ayakta seviyorlar

sahtekarbükücü ,

Sahtekarlık

Bugünkü yarışmanın yani 750 lira verdiğiniz yarışmanın kazananlarından biri kendi çalışanınız.bu konuda bi açıklama yapmanız gerekiyor.diğerlerinin de bu şekilde olma ihtimali yüksek.

Molar34 ,

Yalanın bu kadarı!

Şimdiye dek bir şekilde biriken paramı hep aldım. Hata oldu, sistem dondu, 2 yıldır sürüyle hata gördüm ama oynamaya devam ettim. IBAN’a değil FastPay’e gönderiyoruz dediniz, yükleyip üye oldum. 20 liramı almak için 15 gün yazdım size. 14 liralık uygulama bakiyem de sıfırlandı üstelik! E sistem hatasıdır dedim ama Şimdi yine 23 lira beklemedeyim, 1 aydır yazıyorum ve sonunda gelen cevap: Fastpay ile anlaşmamız sona erdi. Kalan bakiyeniz sıfırlanacaktır. Yine paranın üstüne yatıyorsunuz! Sözleşme detaylarınızı bilemeyiz ama ortada reklam üzerinden para kazandırmak varsa ve binlerce lira toplanıyorsa bunun 20 lirasını kullanıcılara vermemek için on takla atmaya ne gerek var? 10 gün içinde ödenecek sözü verdiğiniz paraları aylardır alamayan var, biri de benim. Nasıl bir yeni dönem dolandırıcılığıdır bu?? Bu yorumumu kimse okumasa bile size ulaşması yeterli. Turkcell’in desteğiyle çıkan uygulama da adam kandırmacadan başka şeye yaramaz zaten.

Geliştirici Yanıtı ,

Sizlere daha iyi bir deneyim yaşatmak için iyileştirme çalışmalarımız devam etmektedir. Kullanıcı adınızı iletisim@hadilive.com mail adresimize sorununuzla birlikte paylaşırsanız özel olarak inceleyelim. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz:)

Uygulama Gizliliği

NOOR BILISIM HIZMETLERI TICARET ANONIM SIRKETI adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizi İzlemek İçin Kullanılan Veriler

Şu veriler, diğer şirketlere ait uygulamalarda ve web sitelerinde sizi izlemek için kullanılabilir:

 • Kimlik Tanıtıcılar

Sizinle İlişkilendiri­len Veriler

Şu veriler toplanabilir ve kimliğinizle ilişkilendirilebilir:

 • Konum
 • Kişi Bilgileri
 • Kimlik Tanıtıcılar
 • Kullanım Verileri

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

 • Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

 • Aile Paylaşımı

  Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz