Kapat

Paxos Standard ( PAX ) Coin Nedir?

Anasayfa
Kripto Para Paxos Standard ( PAX ) Coin Nedir?

Paxos’un temel farkı, düzenleyiciler tarafından özellikle de New York Finansal Hizmetler Departmanı tarafından onaylanan ilk ABD istikrarlı paralarından birisi olmasıdır. Tether dışındaki hemen hemen her destekli stabilcoin için olağan olduğu gibi, mülkiyeti tescilli muhasebeciler tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Paxos Standard, küresel para birimleri gibi kendisine dünya çapında her ülkede anlık işlem yapabilme yeteneğini misyon olarak kabul etmiştir. PAX Coin, küresel dijital para birimi olarak tasarlanmıştır. Belirli bir bölge yada işlem sınıfı için geliştirilmemiştir.

PAX Coin, dolarla tamamen teminata bağlanmış bir stabil coin’dir. Fiyatı daima 1 PAX = 1 USD seviyelerindedir.

Ethereum blok zinciri üzerinde geliştirilen PAX, fiyatı değişken kripto paraları dolara eşit bir kripto paraya çevirme işleminde kullanılıyor. Paxos Standard platformundaki bilgilendirmeye göre PAX coin işlemlerinde herhangi bir transfer, değişim yada ödeme ücreti kesilmemektedir. İşlemlerde herhangi bir alt yada üst limit belirtilmemiştir.

PAX coin, 21.09.2018 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. PAX coin ile işlemyapmak için aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz.

PAX coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  2019 Popüler Kripto Paralar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir