Kapat

PesetaCoin ( PTC ) nedir?

Anasayfa
Kripto Para PesetaCoin ( PTC ) nedir?

PesetaCoin ( PTC ) nedir?

PesetaCoin , İspanya küresi üzerinde ön onaylı olarak mal satın almak veya satmak için kullanılabilen bir elektronik para birimidir. PesetaCoin, Blockchain teknolojisi üzerine kurulmuştur ve bu nedenle, e- ticarette kullanılan daha geleneksel ödeme ile karşılaştırıldığında cazip gelecen ciddi avantajlara sahiptir. PesetaCoin gönderme, alma süreleri oldukça hızlıdır ve kullanıcıların güvenliğine maksimum önem verilmektedir.

PesetaCoin PTC'nin Avantajları

  • Çevrimiçi ödemelerin çoğunda olduğu gibi aracılara veya aşırı komisyona gerek olmadığı için işlemler hızlıdır. Kartlara gerek yoktur ve insanlar doğrudan ya da şirketlerle işlem yapabilir.
  • Hiçbir devlet sahiplik iddiasında bulunmadığından, herhangi bir ülke ile sınırlı değildir.
  • Uçtan uca şifreleme kullanıldığından, güvenlik PST'nin önemli bir gücüdür. Platforma yerleştirilen işlemlerin son ve geri döndürülemez olduğu için hatalar, sahtecilik ya da çoğaltılma şansı yoktur.
  • İişlem yapmak için kimliğini ortaya koymaya mecbur olmadığından, PST'yi kullanmak için de bir artıdır.
  • Cüzdanındaki PST şifreleme ile korunur ve teknik hatalar yüzünden çalınamaz veya kaybolamaz.
  • PST, diğer çeşitli kripto para birimlerine benzer bir değer deposu olarak da kullanılabilir.

PST, 2014'te bir İspanyol Blockchain geliştiricisi olan Maria Prieto tarafından oluşturuldu. PST, blokçunun üzerine kurulmuş bir ağ üzerinde çalıştığından , PST ağına mülkiyet iddia edebilecek tek bir kişi yoktur.

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Budbo ( BUBO ) coin nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir