Kapat

Playcell Nedir? Nasıl Kullanılır?

Anasayfa
Çözüm Playcell Nedir? Nasıl Kullanılır?

Çocuklar için Turkcell tarafından geliştirilen Playcell uygulaması onlarca oyunu birleştiren bir oyun platformu olarak mağazalarda yerini aldı. Hedef kitlesinde çocuklar olan uygulama ile birçok oyuna ücretsiz olarak erişilebildiği gibi Ekstra ve Plus abonelik paketleri ile bazı özel oyunlar da oynanabiliyor.

Abonelik ücreti Ekstra Paketi için 12,90 TL olarak belirlenirken, bu paket ile uygulama reklamsız olarak kullanılabiliyor ve uygulamada geçerli 5GB paket ile birlikte geliyor. Plus paketi ise 5 TL olarak satışa sunuluyor.

Uygulama oldukça basit bir arayüze sahip. Ücretsiz oyunlar ve Ekstra Paketi ile erişebileceğiniz oyunlar arasındaki farkı oyunların üzerinde yer alan yıldız simgesi sayesinde ayırt edebilirsiniz. Zira ücretsiz oyunlarda herhangi bir simge bulunmuyor.

Oyunlara erişmek için ilk olarak uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Bunun için:

  • Sağ üstte bulunan profil simgesine tıklayın.
  • Telefon numaranızı girin ve mesaj olarak gelen şifre ile giriş yapın.
  • Ücretsiz olarak belirlenen oyunları oynamaya başlayın.

Yaklaşık 50,000 kişi tarafından indirilen uygulama 3,2MB gibi ufak bir boyuta sahip. Uygulamaya Android cihazınız için aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Servis hakkında detaylı bilgi almak için Turkcell web sitesini ziyaret edin.

Playcell
Playcell
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Smart TV Oynatma Başarısız Hatası Çözümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir