Kapat

Po.et ( POE ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para Po.et ( POE ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Po.et ( POE ) Coin nedir?

Po.et, dijital içeriklerle ilgili meta veriler ve sahiplik bilgilerini kaydetmek için tasarlanmış, ortak, açık, evrensel bir defterdir. Po.et, blokaj zincirinin mali olmayan devam projesidir. Bitcoin blok zincirinde açık bir platform oluşturarak Po.et, dijital medya içerikleri için kurumsal, küresel olarak doğrulanabilir kayıtlar oluşturmayı amaçlıyor. Bu kayıt, paylaşılan, standart ve genişletilebilir meta veri biçimini kullanan akıllı medya uygulamaları oluşturmak için bir çerçeve olacaktır.

Geleceği var mı?

POE piyasa değeri şuan için 0,03 dolar yakın zamanda değer kazanması öngörülüyor ancak temkinli yaklaşmakta yarar var. Uzun vadeli yatırımlar için adetli olarak denenebilir. Kısa vadede bir çıkış yakalaması zor gözüküyor. Tabi PUMP yapılmazsa 🙂

* 29.12.2017 Güncelleme : POE kısa süreli PUMP yapıldı.

* 30.12.2017 Güncelleme : Kripto para piyasasındaki genel düşüş dün gece artış sağlayan POE coin’e ilgiyi arttırdı.

* 04.01.2018 Güncelleme : Dün gece yakaladığı çıkışın ardından arkasına aldığı yatırımcı kitlesi ile bir anda 0,20$ seviyesine ulaştı.

POE coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.comTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  CoinFalcon nedir?

→ Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

→ Stellar ( STR )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir