Kapat

Polymath ( POLY ) Coin nedir?

Anasayfa
Kripto Para Polymath ( POLY ) Coin nedir?

POLY coin temelinde ne vardır?

Polymath, kripto para biriminleri için menkul değerler ihraç izini verir; tahviller, hisseler ve sözleşmelerin alış satışlarında kripto para kullanılmasını sağlar. Bu şirketin arkasındaki ideoloji varlıkların token ile alınıp satılması ve daha hızlı bir süreç elde edilmesidir.

Bu alanda daha öncede bir çok çalışma yapıldı. Varlıkların kripto para birimleri ile alınması daha güvenli ve hızlı olacağından fiziksel paraya göre daha avantajlı bir durumda görünüyor.

Polymath CEO’su Polymath ve LEXIT arasındaki iş birliği ile kripto para ile mülkiyet satın alınması konusunda ciddi yol kat ettiklerini açıkladı. Ayrıca bu kripto dünyasında konuşulan en büyük şey olabilir iddasında bulundu. 

Doğru olduğunu bildiğimiz şey, belirteçler gibi menkul kıymetlerin blok zincirde son derece iyi çalıştığıdır. Bu proje daha hızlı anlaşmalara yardımcı olabilir, daha yüksek likiditeye olanak sağlayabilir ve işlem ücretlerindeki genel maliyetleri azaltabilir Buna ek olarak haftada 7 gün gün yirmi dört saat ticaret için platformun sürekli aktif olması büyük bir avantaj sağlayacaktır. Sonuçta insanlar hafta sonlarında da menkul değer satın almak istiyorlar ve yıllardır bankalar bunu karşılıyamıyor.

POLY coin hangi borsada işlem görüyor?

31.07.2018 tarihi itibari ile POLY coin Binance borsasında listelenmiştir.

Polymath ( POLY ) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Kripto Borsaları Günde 1 Milyon Dolar Kazanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir