İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

POPK Coin Nedir? | POPKON Projesi Nedir? | POPK Coin Bilgileri

POPKON projesinin özü, L2E (Kazanmak için Canlı akış) ve SocialFi (NFT + Staking & Hazine) işletimindedir. Oluşturucular, kullanıcılar ve ekosistemdeki herhangi bir katılımcı, üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymadan stake havuzu aracılığıyla doğrudan kar elde edebilecekleri bir ortam sağlanacaktır. POPK Coin ve NFT’ye sahip olanlar, ödüllerle dönen platform karar verme sürecine katılabilir. Token dolaşımları tek yönlü değildir, POPKON, katılımcılar için bir ödül sistemi aracılığıyla token dağıtımından erdemli bir döngü oluşturmak için sağlıklı bir yönetim olmayı hedeflemektedir.

Buna ek olarak, daha şeffaf, istikrarlı ve gerçek hayatta kullanımı daha kolay hale getirmek için dağıtılmış teşvik canlı akış platformu oluşturmak için bir blok zinciri DAO (Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon) sistemini tanıtma planı düzenleniyor.

POPKON Projesi Nedir?

Eğlence sektörü uzun zamandan beri birçok insanı rahatlatan ve canlandıran kaynaklardan biri olmuştur. Endüstrinin bu doğası, yaygın Covid-19 zemininde daha fazla göze çarpıyor. Dışarı çıkmanın kısıtlı ve kontrollü olduğu dijital dünyada insanlar daha uzun süre iletişim kurmakta, dolayısıyla dijital içeriklere olan talebin daha da artması beklenmektedir.

Akıllı telefon teknolojisinin gelişmesi, profesyonel platformun genişlemesi vb. canlı yayın alanına giriş engelini azalttıkça, özellikle sıradan insanların canlı yayına katılması daha kolay hale geldi. Sosyal medya, oyun, eğitim, yemek pişirme gibi çeşitli alanlar canlı yayına başladı ve iletilen içerikler ikinci kreasyona dönüştürülerek yeni bir video içeriği haline geldi.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Holdingler bile, günlük hayatta temassızlığa alışmış, canlı ticaret, canlı pazarlama dahil olmak üzere temassız iletişime başarıyla dönüşen müşterilerle bir iletişim aracı olarak kendi platformlarını veya geleneksel canlı yayın platformlarını kullanmak için canlı yayın teknolojisini işletmeleriyle birleştirdi.

Canlı yayın pazarına olan talep hala yüksek ve pazar umut verici bir şekilde büyüyor. Büyük içerik platformu şirketlerinin tekelci yapısı nedeniyle piyasada henüz çözülmemiş birçok konu var.

Merkezi yayın endüstrisi sorunu, canlı yayın pazarının en güçlü yanı olan ve şu anda kendi kendini çürüten ‘gerçek zamanlı iletişimi’ engelledi. Bunu ele almak için POPKON, şeffaflık ve güvene dayalı bir pazar ortamı yaratmak için blockchain teknolojisini uygulayacaktır.

Canlı yayın pazarından başlayarak, dijital içerik endüstrisinin ve hatta eğlence endüstrisinin beklentileri üzerinde olumlu bir etki yaratmayı hedefliyorlar.

POPKON: Kazanmak için Dağıtılmış Teşvik Canlı Yayın Platformu

POPKON, içerik oluşturucuların daha iyi içerik sunabileceği ve tüketicilerin daha iyi içerik deneyimi yaşayabileceği ortamları kazanmak için içerik sağlayıcıları ve tüketicileri dağıtılmış teşvik canlı akış platformu aracılığıyla birbirine bağlar.

Ayrıca, POPKON, blok zinciri teknolojisinin uygulanmasıyla, daha şeffaf, istikrarlı ve gerçek hayatta kullanım için uygun bir dağıtılmış teşvik canlı akış platformu oluşturmak için bir blok zinciri DAO (Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon) sistemini tanıtmayı planlamıştır. Orada, ekosistemdeki yaratıcılardan, sponsorlardan müşterilere kadar çeşitli katılımcılar, POPK Tokens ve NFT’nin dolaşım sürecine katılabilir ve adil dağıtım payı alabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

POPK Coin Nedir?

POPK Jetonları ile herkes POPKON ekosisteminde yaratıcı, izleyici, destekçi veya sponsor olabilir ve tüm katılımcılar katkılara bağlı olarak adil bir şekilde kazanabilir ve herkes buna kolayca erişebilir.

POPK Token ile iş alanlarının genişletilmesi

Hediye ürünü satın alma değil, kripto para birimi, satın alma tutarı üzerindeki sınırı kaldırabilir. Etkileyiciler, sponsorlu öğeleri, küresel etkileyicileri çekmeye katkıda bulunan yerel bankalardan geçmek zorunda kalmadan kripto para birimine değiştirebilir. Ayrıca, ASP partner sözleşmelerini yerel ağırlıklı olarak genişletmek ve global CP ve servislerle işbirliklerini global arenaya genişletmek mümkündür.

POPK Coin Bilgileri

POPK Coin Nasıl Alınır?

POPK ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Bittrex, MEXC ve Digifinex’dir. İşlem çiftleri, POPK ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla POPK coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...