Kapat

PS4 İçin Ücretsiz PS Plus 2020 Mart Oyunları Açıklandı

Anasayfa
HABER PS4 İçin Ücretsiz PS Plus 2020 Mart Oyunları Açıklandı

PlayStation 4 kullanıcılarının her ay yeni ücretsiz oyunlar oynamasını sağlayan PS Plus üyelik sistemi, Mart ayında sunulacak ücretsiz oyunları açıkladı.

3 Mart tarihinden itibaren ücretsiz oyunları edinmek mümkün olacak ve bu tarihe kadar eğer henüz edinmediyseniz, Şubat ayının ücretsiz oyunları olan BioShock: The CollectionThe Sims 4 ve Firewall Zero Hour(PSVR) oyunlarını hesabınıza ekleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz bu oyunlar aktif bir PlayStation Plus üyeliğiniz olduğu sürece, ücretsiz olarak hesabınızda yer almaktadır.

PS Plus Mart Ayı Ücretsiz Oyunları:

Shadow of Colossus: “Tüm zamanların en çok beğenilen ve sevilen oyunlardan biri olan Shadow of the Colossus™ yeni bir jenerasyonun oynaması için PlayStation®4’te yeniden doğdu. Geliştirilen görseller, iyileştirilen performans ve güncellenen kontroller ile klasik PS2™ macerası, yeniden düzenlendi ve şu an daha heyecan verici bir halde.”

Sonic Forces: “SONIC FORCES’ta, şeytani Dr. Eggman, yeni, güçlü ve gizemli bir kötü karakter olan Infinite’in de yardımıyla dünyanın büyük bölümünü ele geçirmiş. Görevin, kaos ve yok oluşa sürüklenen dünyayı kurtarma mücadelesi veren Sonic’e yardım etmek üzere bir ordu oluşturmak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Jack Dorsey: "Bitcoin internet ideallerine uygundur ve harika bir markadır"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir