İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

pSTAKE Finance ( PSTAKE ) Coin Nedir? | PSTAKE Coin Bilgileri

pSTAKE, stake edilen PoS varlıklarının (örn. ATOM) gerçek potansiyelini ortaya çıkaran bir sıvı staking protokolüdür. PoS token sahipleri, pTOKEN’ler (örn., pATOM) olarak temsil edilen 1:1 sabitlenmiş ERC-20 sarılı stake edilmemiş tokenleri basmak için tokenlerini pSTAKE platformuna yatırabilir. Kullanıcılar, temel yatırılan PoS belirteçlerini stake ederek pTOKEN’leri, stkTOKEN’ler olarak adlandırılan 1:1 sarılı ERC-20 stake edilmiş temsilcilere dönüştürebilir. Stake edilen jetonları temsil eden stkTOKEN’ler, staking ödüllerini pTOKEN’ler şeklinde tahakkuk ettirir (Bu, stake ödüllerinin otomatik olarak birleştirilmediği, ancak bir kullanıcı tarafından herhangi bir noktada talep edilebilecek sıvı jetonlar şeklinde kazanıldığı çoğu PoS zincirinin işleyişini yansıtır).

pSTAKE, kullanıcılarının staking ödüllerinin yanı sıra ek getiri elde etmek için çeşitli DeFi protokollerinde stkTOKEN’leri kullanmalarına olanak tanır.

pSTAKE Coin Nedir?

PSTAKE, pSTAKE protokolünün yönetişim ve teşvik belirtecidir. Bu bir ERC-20 belirtecidir ve protokolün ekosistemine aşağıdaki şekillerde güç sağlar:

Yönetim

PSTAKE sahipleri, uzun vadeli başarısını ve güvenliğini sağlamak için protokolün yönetimine katılmaya, PSTAKE’i pSTAKE hisse sözleşmesine dahil ederek teşvik edilir. Belirteci stake etmek, sahiplerine aşağıdakiler dahil olmak üzere iki kat fayda sağlayacaktır: * Oylama yoluyla protokol iyileştirme tekliflerine katılım. * Protokol güvenliğine katılım.

Teşvik

Protokolün uzun vadeli başarısını sağlamak için, PSTAKE belirteci, pSTAKE ekosisteminin temel katkıda bulunanlarını teşvik etmek için kullanılacaktır. PSTAKE, belirteci stake eden paydaşların kötü niyetli davranması veya ilgili görevlerini uygun şekilde yerine getirememesi durumunda teşvikten caydırıcı bir belirteç olarak da kullanılacaktır. Burada PSTAKE hakkında daha fazla bilgi edinin .

Jeton Dağıtımı

PSTAKE’nin Toplam Genesis Arzı 500.000.000 olacaktır. Dağıtım, protokolün uzun vadeli büyümesine katkıda bulunanları yeterince teşvik ederken, protokol yönetişiminin ademi merkeziyetçiliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

pStake Coin Nasıl Alınır?

pSTAKE token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Legends of Elumia (Elumia), deneyimli bir MMORPG oyun geliştiricileri ekibi tarafından yönetilen, devasa çok oyunculu çevrimiçi RPG (MMORPG) kazanmak için yeni nesil bir oyundur....

Kripto Para

KZEN, Gateçio borsasında ön satışa açılması ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yeni haftanın en sık arattırılan kripto para birimleri arasında yeri alan KZZEN...

Kripto Para

MetaShooter, ilk merkezi olmayan blok zinciri tabanlı avcılık metaverse’dir. MetaShooter, açık dünyada gerçekçi avlanma deneyimi yaşayabilecekleri ve para kazanma fırsatları ile birçok aktivite geliştirebilecekleri...

Kripto Para

OkLetsPlay, patentli, oluşturulmuş, test edilmiş ve piyasaya hazır gerçek paralı bir eSpor turnuvası platformudur. OkLetsPlay, hiper günlük 1v1 mobil oyun maçlarından mobil, PC ve...