İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

pSTAKE Finance ( PSTAKE ) Coin Nedir? | PSTAKE Coin Bilgileri

pSTAKE, stake edilen PoS varlıklarının (örn. ATOM) gerçek potansiyelini ortaya çıkaran bir sıvı staking protokolüdür. PoS token sahipleri, pTOKEN’ler (örn., pATOM) olarak temsil edilen 1:1 sabitlenmiş ERC-20 sarılı stake edilmemiş tokenleri basmak için tokenlerini pSTAKE platformuna yatırabilir. Kullanıcılar, temel yatırılan PoS belirteçlerini stake ederek pTOKEN’leri, stkTOKEN’ler olarak adlandırılan 1:1 sarılı ERC-20 stake edilmiş temsilcilere dönüştürebilir. Stake edilen jetonları temsil eden stkTOKEN’ler, staking ödüllerini pTOKEN’ler şeklinde tahakkuk ettirir (Bu, stake ödüllerinin otomatik olarak birleştirilmediği, ancak bir kullanıcı tarafından herhangi bir noktada talep edilebilecek sıvı jetonlar şeklinde kazanıldığı çoğu PoS zincirinin işleyişini yansıtır).

pSTAKE, kullanıcılarının staking ödüllerinin yanı sıra ek getiri elde etmek için çeşitli DeFi protokollerinde stkTOKEN’leri kullanmalarına olanak tanır.

pSTAKE Coin Nedir?

PSTAKE, pSTAKE protokolünün yönetişim ve teşvik belirtecidir. Bu bir ERC-20 belirtecidir ve protokolün ekosistemine aşağıdaki şekillerde güç sağlar:

Yönetim

Advertisement. Scroll to continue reading.

PSTAKE sahipleri, uzun vadeli başarısını ve güvenliğini sağlamak için protokolün yönetimine katılmaya, PSTAKE’i pSTAKE hisse sözleşmesine dahil ederek teşvik edilir. Belirteci stake etmek, sahiplerine aşağıdakiler dahil olmak üzere iki kat fayda sağlayacaktır: * Oylama yoluyla protokol iyileştirme tekliflerine katılım. * Protokol güvenliğine katılım.

Teşvik

Protokolün uzun vadeli başarısını sağlamak için, PSTAKE belirteci, pSTAKE ekosisteminin temel katkıda bulunanlarını teşvik etmek için kullanılacaktır. PSTAKE, belirteci stake eden paydaşların kötü niyetli davranması veya ilgili görevlerini uygun şekilde yerine getirememesi durumunda teşvikten caydırıcı bir belirteç olarak da kullanılacaktır. Burada PSTAKE hakkında daha fazla bilgi edinin .

Jeton Dağıtımı

PSTAKE’nin Toplam Genesis Arzı 500.000.000 olacaktır. Dağıtım, protokolün uzun vadeli büyümesine katkıda bulunanları yeterince teşvik ederken, protokol yönetişiminin ademi merkeziyetçiliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

PSTAKE Coin Bilgileri

pStake gelecek vizyonu, yol haritası ve aktif kullanıcı sayısı gibi bilgileri resmi web sitesinden inceleyebilirsiniz. pStake coin geleceği hakkında yapılan yorumları platforma ait sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Tüm bilgiler aşağıdaki listede mevcuttur.

PSTAKE Coin Nasıl Alınır?

PSTAKE ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Kraken, Huobi, LBank ve KuCoin’dir. İşlem çiftleri, PSTAKE ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla PSTAKE coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...