Kapat

PUBG Mobile: En İyi Loot Yerleri – Vikendi

Anasayfa
Çözüm PUBG Mobile: En İyi Loot Yerleri – Vikendi

Kış sezonunda çıkış yaparak kullanıcıların favorisi haline gelen Vikendi haritası birçok alanda en iyi loot seçeneklerini barındırıyor. Haritada atlamak için en iyi yerleri bu yazımızda inceleyeceğiz.

Cosmodrome

Cosmodrome büyük yapılardan ve yer altı mekanlarından oluşan bir bölge. Loot genellikle bölgede dağılmış bir şekilde durduğundan dolayı bölgede çokça hareket etmeniz gerekebilir. Etrafta kendinizi sağlama alabileceğiniz birçok bölge olduğundan dolayı tehlike anında kendinizi kolayca savunabilirsiniz.

En fazla loot genellikle en uzun binanın içinde bulunuyor, bundan dolayı ilk olarak burayı hedef aldığınızdan emin olun.

Castle

Castle gerçekten en iyi loot toplayabileceğiniz alanlardan bir tanesi. Haritanın neredeyse tam orta kısmında bulunduğundan dolayı bu bölge çok fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Aramakla fazla vakit geçirmeden burada kolay bir şekilde en iyi loot’u elde edebilirsiniz.

Bölgenin tek kötü tarafı, en iyi loot barındıran noktalardan biri olduğu için fazla oyuncu tarafından tercih edilmesi. Eğer buradan canlı çıkmayı başarırsanız, muhtemelen oyun sonuna kadar iyi bir şekilde idare edebilirsiniz.

Goroka

Erangel haritasındaki Pochinki bölgesi ile benzerlik gösteren Goroka, birbirine yakın binalar ile dikkat çekiyor. Burada genellikle tüm ekip için gerekli olacak şekilde iyi bir loot bulabilirsiniz. Ancak iyi loot bulabilmek için biraz fazla dolaşmanız gerekebilir.

Bu bölgede fazla bina bulunduğundan dolayı pusuculara dikkat etmeniz gerekebilir.

Mount Kreznic

Mount Kreznic iyi bir loot seçeneği sunsa da, coğrafi konumundan dolayı bazı artı ve eksi yönleri bulunuyor. Bölgedeki yükseltileri düşmanları görmek için avantaj olarak kullanabilirsiniz.

Bu bölgedeki loot bazı durumlarda dört kişilik bir ekip için yeterli olmayabilir. Ancak bölgenin konumundan dolayı kolay bir şekilde yakındaki bölgelere geçiş yapabilirsiniz.

Cement Factory

Haritadaki en iyi loot noktalarından bir olan Cement Factory’de her şeyi bulmak mümkün. Bu bölgede genellikle işaret fişeği bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  iPhone 8 & iPhone 8 Plus Ekrana Görüntü Gelmiyor Sorunu | Çözüm

Ayrıca üçüncü seviye eşyaların yaygın olduğu bölgede genelde çok tercih edilen silahlar da bulunuyor. Bu bölgeye çok sayıda oyuncu atladığından dolayı eğer pasif bir oyun tarzınız varsa bu bölgeden uzak durmayı tercih edebilirsiniz.

Genel olarak bu bölgeyi doğru bir şekilde lootlamayı başarırsanız, oyunu kazanma olasılığınız oldukça yüksek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir