Kapat

PUBG Mobile Kar Haritası ‘Vikendi’ Yayında! Nasıl Yüklenir?

Anasayfa
Güncelleme PUBG Mobile Kar Haritası ‘Vikendi’ Yayında! Nasıl Yüklenir?

PUBG Mobile tutkunlarının merakla beklediği Kar Haritası ‘Vikendi’ yayınlandı. PUBG Mobile kar haritası ‘Vikendi’ nasıl yüklenir?PUBG Mobile Kar Haritası ‘Vikendi’ güncellemesini telefonunuza yüklemek istiyorsanız 2GB bir boş alana ihtiyacınız olacak. Yeterli boş alan olduğunda son güncellemeyi tamamlamanız durumunda PUBG Vikendi haritası aktif olmuş olacaktır.

PUBG Mobile yeni gelen Vikendi haritasının en önemli özelliği ise elbette karlı haritayı oyuncularla buluşturuyor olması. PUBG Mobile oyuncuları son güncellemeyi yapmaları halinde kendilerini karlı bir haritada bulacaklar. Vikendi haritası bekleme alanında oyuncular kar topu atabilecek.

PUBG Mobile kar haritasında ‘Vikendi’ dikkat edilmesi gerekenler!

Yeni haritada özellikle karda geride bıraktığınız ayak izleri yerinizi deşifre edebilir. Oyuncular ilerledikçe ayak izleri ve araçların tekerlek izleri karlı alanlarda kalacak. Bu detay sayesinde sizde rakiplerinizi takip edip avlayabilirsiniz, ancak aynı zamanda arkanızı daha fazla kollamanız gerekecek!

Vikendi haritasında eşyaların bulunma sıklığı diğer haritalara kıyasla orta seviyede görünüyor. Özellikle Seviye 3 yelek diğer haritalara kıyasla daha sık bulunabiliyor.

G36C Vikendi haritasıyla birlikte oyunculara sunuldu. G36C Özelliklerine bakıldığında; 30 mermi kapasiteli ve genişletilmiş şarjör ile kapasitesi 40 mermiye çıkartılabiliyor.

Kar haritası ‘Vikendi’  için yeni taşıt olan kar aracı oyuna eklendi. Yeni kar aracı ile buzun üzerinde rahatlıkla ilerleyebileceksiniz. Dikkat edilmesi gerek önemli bir nokta kar aracına göre diğer araçlar karlı ve buzlu alanlarda daha yavaş hızlanacak. Diğer araçlarda hız arttıkça kontrol zorlaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir