Kapat

PUBG Mobil’e Zombi Modu, Yeni Silahlar ve Araçlar Geliyor!

Anasayfa
HABER PUBG Mobil’e Zombi Modu, Yeni Silahlar ve Araçlar Geliyor!

PUBG Mobil müthiş popülerliğinden dolayı sık sık güncelleme alan Android oyunları arasında yer alıyor. Oyuna gelecek olan önümüzdeki güncelleme ile birlikte Zombi Modu, yeni silahlar ve araçlar oyuna eklenecek.

2018 PUBG Mobile Star Challenge’in sonunda PUBG Mobile-Resident Evil 2 işbirliği ile ilgili yayınlanan fragmandan sonra Zombi Modu kullanıcılar tarafından bekleniyordu. Oyuncular tarafından heyecanla beklenen bu güncelleme bu ayın sonunda oyuna gelecek.

Bazı popüler YouTube kanalları PUBG Mobil’e güncelleme ile gelecek değişiklikler hakkında ipuçları verdi. Güncellemenin 0.10.5 mi 0.11.0 olarak mı adlandırılacağı bilinmiyorken güncelleme kesin olarak 18-20 Ocak tarihlerinde oyuna gelecek.

Yeni mod ile birlikte Tencent’in PC versiyonundaki ölüm kamerası özelliğinin PUBG Mobil’e gelebileceği aktarılanlar arasında. Bu özellik sayesinde kullanıcılar nasıl öldüklerini öğrenerek oyuncuların daha iyi stratejiler belirlemelerine olanak sağlıyor. Güncelleme ile birlikte oyuna MK 47 Mutant silahının gelebileceği belirtiliyor.

Hepsi bu değil. PC versiyonundan mobil versiyona daha çok özellik geliyor. Sanhok’ta PC oyuncuları için mevcut olan Tuk Tuk aracının mobil versiyona eklenmesi bekleniyor. Dinamik hava durumunun Erangel ve Miramar için de hazır olacağı belirtiliyor. Resmi güncelleme ile birlikte tüm değişiklikler ortaya çıkacak ancak bu ayki güncellemenin oldukça büyük olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Apple, iOS 12.1.1, tvOS 12.1.1, macOS 10.14.2, ve HomePod 12.1.1 Güncellemelerini Yayınladı

“PUBG Mobil’e Zombi Modu, Yeni Silahlar ve Araçlar Geliyor!” üzerine 1 yorum

  1. Rachel says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir