Kapat

PUBG, Yıl Dönümüne Özel Hediye Dağıtıyor

Anasayfa
HABER PUBG, Yıl Dönümüne Özel Hediye Dağıtıyor

Onlarca “battle royale” türünde oyunun yer aldığı oyun piyasasında PUBG çoğu oyuncunun favorisi olarak kalmaya devam ediyor. Bugün üçüncü yıl dönümünü kutlayan PUBG, bugüne özel oyunculara bazı hediyeler dağıtıyor.

Oyunun geliştiricileri tarafından yayınlanan resmi bir blog yazısında “Topluluk Kostüm Tasarım Yarışmasında” en çok beğenilen kostüm tasarımlarının PC ve konsol oyuncularına ücretsiz olarak dağıtılacağı belirtildi. Ayrıca oyunculara teşekkür eden PUBG ekibi, “2020 için çabalarımızı ve planlarımızı yakında paylaşmayı umuyoruz. Şimdilik bu inanılmaz yolculuğun bir parçası olduğunuz için bir kez daha teşekkür edelim. PUBG olarak, hepimizin 3. Yıl Dönümünü kutluyoruz!” şeklinde açıklamada bulundu.

Ödüller:

  • M416 Kostümü
  • Hoodie
  • Paraşüt

Kostümler PC kullanıcıları için 23 Mart tarihinden itibaren oyun içi dükkandan ücretsiz olarak eklenebilecek. Konsol kullanıcılar için ise 26 Mart tarihinden itibaren hazır hale gelecek.

Yeni Vikendi Haritası

Yenilenmek üzere üzerinde çalışılan Vikendi haritası, yapılan değişikliklerle beraber yeniden yayınlanacak. Tren gibi farklı özelliklerin ekleneceği harita şu anda test aşamasında ve yakında resmi olarak yayınlanması bekleniyor.

Ayrıca daha büyük hale getirilecek olan Dino Park’ın ismi Dinoland olacak değiştirilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Bitcoin’ler Televizyonlarda Üretilebilecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir