İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

QTCON Coin Nedir? | Quiztok Nedir? | QTCON Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında listeye eklenen QTCON Coin hakkında merak edilenleri bu makalemizde inceleyeceğiz. Projenin lansman tarihi 2019 yılıdır. Aradan geçen sürede platform hızla geliştirilmiştir.

Quiztok, herkesin testler oluşturması veya oynaması için bir blockchain bilgi yarışması ağ platformudur. Testlere katılmanın ödülleri QTCON kripto para biriminde verilmektedir. 

Quiztok, çok sayıda hikaye ve bilginin ortasında net ve basit bir şekilde iletişim kurmayı ve kullanıcıların hafızasında uzun süre kalacak bir deneyim yaratmayı hedefliyor. Quiztok’un reklamlarından elde edilen kârın çoğu, sınavlardan elde edilen ödüller için kullanılır ve tüm sınav iletişim etkinliklerinin aktif ilerlemesini destekler. Quiztok, kullanıcıların ilgi alanlarına doğal olarak yaklaşabilmeleri için soru sorma ve cevaplama sınavları kullanır ve yüksek derecede doğrulukla kişiselleştirilmiş hizmetler sunar.

Kullanıcılar quizleri çözerek ve aynı anda Reklam tüketerek ödül puanları alabilirler. Quiztok’tan alınan ödül puanları Jetonlara dönüştürülebilir ve kullanıcılar bunları birçok farklı şekilde kullanabilir. 

Örneğin, Quiztok kullanıcıları reklamcı olabilir ve reklamları için Jetonlarla ödeme yapabilir. Kullanıcılar ayrıca kendi adları genişliğinde Jetonlar bağışlayabilir veya Jetonları nakit olarak değiştirebilirler. Kullanılmış QTCON reklamcılar tarafından tekrar satın alınacak ve reklamcılar Quiztok platformundaki reklam maliyetleri için kullanacaklardır. Quiztok’un kullandığı blok zincir teknolojisi, şeffaf ve güvenli sistemleri ile reklam verenlerin Reklamlarını sergilemeleri için son derece güvenilir ve etkilidir. Kullanıcılar daha fazla test çözdükçe reklam tüketimi artacaktır. Bu, Quiztok platformunda Reklam efektlerinde artışa yol açacaktır.

QTCON Coin Nedir?

QTCON Coin, Quiztok platformunun resmi belirtecidir. Platform içerisindeki her işlemde ve ödül programında QTCON coin kullanılmaktadır. Platform geri alma yöntemi ile edindiği coinleri tekrar kullanıcılara dağıtmaktadır.

Maksimum arz miktarı 12.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

QTCON Coin Nasıl Alınır?

QTCON Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...