İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

QTCON Coin Nedir? | Quiztok Nedir? | QTCON Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında listeye eklenen QTCON Coin hakkında merak edilenleri bu makalemizde inceleyeceğiz. Projenin lansman tarihi 2019 yılıdır. Aradan geçen sürede platform hızla geliştirilmiştir.

Quiztok, herkesin testler oluşturması veya oynaması için bir blockchain bilgi yarışması ağ platformudur. Testlere katılmanın ödülleri QTCON kripto para biriminde verilmektedir. 

Quiztok, çok sayıda hikaye ve bilginin ortasında net ve basit bir şekilde iletişim kurmayı ve kullanıcıların hafızasında uzun süre kalacak bir deneyim yaratmayı hedefliyor. Quiztok’un reklamlarından elde edilen kârın çoğu, sınavlardan elde edilen ödüller için kullanılır ve tüm sınav iletişim etkinliklerinin aktif ilerlemesini destekler. Quiztok, kullanıcıların ilgi alanlarına doğal olarak yaklaşabilmeleri için soru sorma ve cevaplama sınavları kullanır ve yüksek derecede doğrulukla kişiselleştirilmiş hizmetler sunar.

Kullanıcılar quizleri çözerek ve aynı anda Reklam tüketerek ödül puanları alabilirler. Quiztok’tan alınan ödül puanları Jetonlara dönüştürülebilir ve kullanıcılar bunları birçok farklı şekilde kullanabilir. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Örneğin, Quiztok kullanıcıları reklamcı olabilir ve reklamları için Jetonlarla ödeme yapabilir. Kullanıcılar ayrıca kendi adları genişliğinde Jetonlar bağışlayabilir veya Jetonları nakit olarak değiştirebilirler. Kullanılmış QTCON reklamcılar tarafından tekrar satın alınacak ve reklamcılar Quiztok platformundaki reklam maliyetleri için kullanacaklardır. Quiztok’un kullandığı blok zincir teknolojisi, şeffaf ve güvenli sistemleri ile reklam verenlerin Reklamlarını sergilemeleri için son derece güvenilir ve etkilidir. Kullanıcılar daha fazla test çözdükçe reklam tüketimi artacaktır. Bu, Quiztok platformunda Reklam efektlerinde artışa yol açacaktır.

QTCON Coin Nedir?

QTCON Coin, Quiztok platformunun resmi belirtecidir. Platform içerisindeki her işlemde ve ödül programında QTCON coin kullanılmaktadır. Platform geri alma yöntemi ile edindiği coinleri tekrar kullanıcılara dağıtmaktadır.

Maksimum arz miktarı 12.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

QTCON Coin Nasıl Alınır?

QTCON Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...