Kapat

QUE Bilgi Yarışması Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Para Kazanılır?

Anasayfa
HABER QUE Bilgi Yarışması Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Para Kazanılır?

Son zamanlarda para ödülü veren online bilgi yarışmaları artmaya başladı. Bu bilgi yarışmaları arasında yüksek ödül verenler ve tanıdık yüzlerin sunduğu programlar daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilebiliyor. QUE diğer canlı bilgi yarışmalarına ( Eleq ve Türkiye Yarışta ) sistem olarak çok benziyor.

QUE Bilgi Yarışması Nedir?

QUE, “her gün para kazandıran canlı bilgi yarışması” sloganı ile sunulmaya başladığı günden bu güne para ödüllerinin dağıtılması konusunda kullanıcılardan olumlu yorum alan bir bilgi yarışmasıdır.

QUE, Aykut Elmas ve Halil İbrahim Göker tarafından sunulmaktadır. Yarışmada her gün ortalama 500TL ile 1.500TL arasında para ödülü dağıtılmaktadır.

QUE Bilgi Yarışması Nasıl Oynanır?

QUE canlı bilgi yarışması uygulamasını makalenin en altında bulunan mobil market linklerinden indirdikten sonra telefon numaranız ile kayıt olabilirsiniz. Uygulamaya kayıt olduktan sonra ana sayfadaki yarışma saatlerinde canlı bilgi yarışmasına katılabilirsiniz.

QUE bilgi yarışmasında günlük olarak paylaşılan ipucunu takip edip rakiplerinize göre avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı platforma davet ederek Joker kazanabilir, her QUE Joker kodu sayesinde bilmediğiniz bir soruyu pas geçebilirsiniz.

QUE Bilgi Yarışması Nasıl Para Kazanılır?

QUE canlı yarışması her gün düzenli olarak belirli saatlerde yapılmaktadır. Yarışma başlamadan saatler önce yapılacak bilgi yarışmasının ödülü açıklanıyor. Yarışma başladığında 10 saniyelik dilimlerde 12 soru ard arda soruluyor ve bu 2 soruya doğru cevap veren kullanıcılar arasında para ödülü eşit olarak paylaştırılıyor.

QUE - Canlı Bilgi Yarışması
QUE - Canlı Bilgi Yarışması
QUE - Canlı Bilgi Yarışması
QUE - Canlı Bilgi Yarışması
Developer: QUE
Price: To be announced
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Google Asistan 2019 Yılında Samsung TV'lere Gelebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir