Kapat

QUE Bilgi Yarışması Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Anasayfa
Çözüm QUE Bilgi Yarışması Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin bu sıralar mobil marketlerden en çok indirdiği uygulamalar arasında para ödüllü yarışmalar ilk sıralarda yer alıyor. QUE mobil uygulaması online platformda canlı olarak düzenlenen para ödüllü bilgi yarışmaları listesinde yerini aldı. Her geçen gün para ödülünü arttırmaya devam eden yarışmada kullanıcı sayısıda artmaya başladı.

Online platformda düzenlenen diğer bir uygulama olan Hadi bilgi yarışması ile benzerlik gösteren QUE bilgi yarışması bu sıralar ortalama 50 bin kişi arasında düzenleniyor.

Onedio tarafından geliştirilen Oyna Kazan Bilgi Yarışması ve Turkcell tarafından geliştirilen Hadi Bilgi Yarışması temeldeki şirketlerin büyüklüğünden dolayı güven versede diğer bilgi yarışı uygulamalarına her kullanıcı aynı oranda güvenmiyor. Bu noktada akıllardaki en büyük soru işareti olan “QUE para veriyorum mu?” sorusuna net bir şekilde evet yanıtını verebiliriz.

QUE Bilgi yarışması nasıl oynanır makalemizden bilgi yarışması hakkında detayları öğrenebilirsiniz. Peki Que bilgi yarışması para nasıl çekilir?

QUE Uygulamasından Para Nasıl Çekilir?

Que para çekme işlemleri için alt limit olan 40TL tutarında ödülün kazanılmış olması gerekmektedir. Eğer toplam kazancınız 40TL altındaysa maalesef para çekme işlemi yapamazsınız.

Que bilgi yarışmasında kazancınız 40TL üzerinde ise parayı çekmek için uygulama ana ekranındaki “Kazancın” bölümüne girmeniz ardından çıkan ekranda “Hesap Bilgilerinizi” girdikten sonra “Hesabıma Aktar” seçeneğini ile Que para ödülünü çekebilirsiniz.

Que para çekme işlemi öncesinde kazanç 40TL altındaysa hesabıma aktar seçeneğine tıkladığınızda “Para çekebilmek için en az 40TL bakiyeniz bulunmalıdır” hata mesajı ile karşılaşırsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Oyna Kazan Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Para Kazanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir