Kapat

Ramazan Ayına Özel 1GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Anasayfa
HABER Ramazan Ayına Özel 1GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu,”Bakanlığımız ile operatörler arasında vardığımız mutabakatla operatörlerimiz, 81 milyon cep telefonu abonesine ramazanda 1’er gigabyte interneti ücretsiz sağlayacak.” dedi. Peki Ramazan 1GB hediye internet nasıl alınır? Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinde Ramazan ayına özel ücretsiz internet paketi nasıl yüklenir? Ramazan ayına özel 1GB hediye internet paketini aktif etme ve detaylar yazımızın devamında…

Açıklama sonrasında tüm operatörler mobil hizmet uygulamalarına konu hakkında bir sekme ekledi. Tüm mobil hat sahipleri Ramazan ayı boyunca 23 Mayıs 2020 tarihine kadar istediğiniz zaman “Ramazan 1 GB İnternet Hediye” kampanyasından yararlanabilecekler.

Ramazan 1GB Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell Ramazan 1 GB internet nasıl alınır?

Turkcell’in 1 GB hediye internet kampanyasını aktif etmek için Dijital Operatör uygulamasını kullanabilir yada aşağıdaki bağlantıdan kampanyayı aktif edebilirsiniz. Turkcell’den konu ile alakalı olarak “Bireysel/Kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell’li müşterilerimize Ramazan boyunca kullanabilecekleri 1 GB cepten internet hediye edilecektir.” açıklaması yapıldı.

Turkcell Hediye 1GB İnternet İçin Tıkla

Vodafone Ramazan 1 GB internet nasıl alınır?

Vodafone’un 1 GB hediye internet kampanyasını aktif etmek için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilir yada aşağıdaki bağlantıdan kampanyayı aktif edebilirsiniz. Vodafone’dan konu ile alakalı olarak “Faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterilerine, Ramazan boyunca geçerli 1GB internet hediye.” açıklaması yapıldı.

Vodafone Hediye 1GB İnternet İçin Tıkla

Vodafone Yanımda
Vodafone Yanımda
Developer: Vodafone Türkiye
Price: Free

Türk Telekom Ramazan 1 GB internet nasıl alınır?

Türk Telekom’un 1 GB hediye internet kampanyasını aktif etmek için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanabilir yada aşağıdaki bağlantıdan kampanyayı aktif edebilirsiniz. Türk Telekom’dan konu ile alakalı olarak “Online İşlemler uygulamasından kampanyaya katılarak 30 gün geçerli 1GB hediyenizi alabilirsiniz. ​” açıklaması yapıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Vaporesso orjinallik seri kontrolü nereden yapılıyor?

Türk Telekom Hediye 1GB İnternet İçin Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir