İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Ranker Coin Nedir? | RankerDao Nedir? | Ranker Coin Geleceği

Gate.io borsası bu hafta yeni ön satış listesini duyurdu. Ön satışa açılan QTC Coin, RIM Coin ve Ranker coin hakkında merak edilen bilgileri ve detayları paylaşacağız. Bu yazımızda Ranker coin hakkındaki detayları inceleyeceğiz.

RankerDAO, kripto paraları benimseyen topluluğun çeşitli dikeylerden en büyük blok zinciri tabanlı aktivite eğilimine erişmesini sağlamak isteyen bir Merkezi Olmayan Otonom Kuruluştur.

DAO içinde, oyun alt loncası etrafında toplanan, her nesilden P2E’ye kadar her video oyunu oyuncusunun arzusunu gerçekten anlayan Guild of Gamers’a sahiptir. Bunun da ötesinde, yeni ortaya çıkan sosyal fi ekosistemi aracılığıyla alınan yenilikçi konseptler aracılığıyla lonca üyelerinin lonca üyeliklerinin tüm avantajlarından yararlanmalarını sağlayecek bir sistem geliştirilmiştir.

DAO şu anda 500’den fazla oyun NFT’sine sahiptir ve topluluğun kriptodaki en büyük oyunlarda P2E’ye erişmesini sağlamıştır, ancak gelecekte DAO katılımcıları portföyün nasıl genişletmesini istediğimize oy verebilir. Metaverses, spor NFT’ler, sanat eserleri vb. için.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ranker Coin Nedir?

Ranker, RankerDAO yardımcı program belirtecidir. Ranker coin kullanarak oy kullanabilir yada rozetinizin seviyesini arttırabilirsiniz.

Ranker coin maksimum arz miktarı 300.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

Ranker Coin Nasıl Alınır?

Ranker Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...