İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Ranker Coin Nedir? | RankerDao Nedir? | Ranker Coin Geleceği

Gate.io borsası bu hafta yeni ön satış listesini duyurdu. Ön satışa açılan QTC Coin, RIM Coin ve Ranker coin hakkında merak edilen bilgileri ve detayları paylaşacağız. Bu yazımızda Ranker coin hakkındaki detayları inceleyeceğiz.

RankerDAO, kripto paraları benimseyen topluluğun çeşitli dikeylerden en büyük blok zinciri tabanlı aktivite eğilimine erişmesini sağlamak isteyen bir Merkezi Olmayan Otonom Kuruluştur.

DAO içinde, oyun alt loncası etrafında toplanan, her nesilden P2E’ye kadar her video oyunu oyuncusunun arzusunu gerçekten anlayan Guild of Gamers’a sahiptir. Bunun da ötesinde, yeni ortaya çıkan sosyal fi ekosistemi aracılığıyla alınan yenilikçi konseptler aracılığıyla lonca üyelerinin lonca üyeliklerinin tüm avantajlarından yararlanmalarını sağlayecek bir sistem geliştirilmiştir.

DAO şu anda 500’den fazla oyun NFT’sine sahiptir ve topluluğun kriptodaki en büyük oyunlarda P2E’ye erişmesini sağlamıştır, ancak gelecekte DAO katılımcıları portföyün nasıl genişletmesini istediğimize oy verebilir. Metaverses, spor NFT’ler, sanat eserleri vb. için.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ranker Coin Nedir?

Ranker, RankerDAO yardımcı program belirtecidir. Ranker coin kullanarak oy kullanabilir yada rozetinizin seviyesini arttırabilirsiniz.

Ranker coin maksimum arz miktarı 300.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

Ranker Coin Nasıl Alınır?

Ranker Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...