Kapat

RavenCoin ( RVN ) nedir?

Anasayfa
Kripto Para RavenCoin ( RVN ) nedir?

Ravencoin nedir? Raven Platformu varlıkların transferi için dijital eşler arası bir ağdır. Ağ, Westeros’un efsanevi dünyasından ilham almıştır. Ravencoin aynı prensipte çalışır. Blok zincirinde varlıkların kime ait olduğu listeler.

Bu projenin gelişimi, Bitcoin’in 400’ün üzerinde geliştiricisinin yoğun çalışması ve çabası sonucunda oluşmuştur. Raven proje sahipleri, ağın güvenliğini sağlama konusundaki başarıları ile ön plana çıkan özel geliştiriciler ile çalışmaktadırlar. Ravencoin, bu geliştiriciler tarafından yapılan temelin üstüne inşa edildi.

Sade bir dille Ravencoin, varlıkların bir kişiden diğerine aktarılması için optimize edilmiş bir blockchain yaratmak istiyor. Bitcoin’in kapsamlı test ve geliştirilmesine dayanarak, Ravencoin, Bitcoin kodunun bir çatalı üzerinde oluşturulmuştur.

Ravencoin ağı açık kaynaklı ve ücretsizdir. Ravencoin bugün itibari ile Binance borsasında işlem görmektedir.

RavenCoin ( RVN ) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Facebook'un Geliştirdiği Libra Coin Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir