İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

RBLS Coin Nedir? | Rebel Bots Nedir? | RBLS Coin Hakkında Bilgiler

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir, diğer takımları destansı kart savaşlarında yenebilir ve kripto ödülleri kazanabilir.

Oyuncular kendi üslerini ve Dövüş Robotlarından oluşan takımlarını oluşturabilecekler. Daha sonra Xoilium gezegeninde uzayda gerçekleşen tek oyunculu veya çok oyunculu oyunda oynayabilir, ilerleyebilir ve kazanabilirler.

Proje, Ağustos 2021’de Rebel Bots NFT koleksiyonunun basımıyla başlatıldı.

Oyun geliştirme uzmanı olan kurucular daha sonra, Rebel Bots NFT koleksiyonunu temel alan ve NFT oyunlarını yepyeni bir seviyeye taşıyan bir Play to Earn oyunu tasarlamaya koyuldular.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Rebel Bots’un Arkasındaki Ekip

Ekibin İsrail ve Kiev’de 2 ana ofisi var, kurucular ve çekirdek ekip üyeleri son derece başarılı mobil oyunlar geliştirme kariyerlerinden geliyor ve NFT’lerin oyunun geleceği olduğuna inanıyor. Gameloft, Playtika, Tencent ve Youda Games gibi şirketler için sosyal oyunlar tasarlama, geliştirme ve sunma konusunda onlarca yıllık deneyime sahiptirler. Rebel Bot ekibi 25’ten fazla kişiden oluşuyor.

Xoil Wars Oyun Nasıl Oynanır?

Oyuncuların oyunu oynamaya başlamak için 1 Land NFT ve 3 Dövüş botu satın almaları gerekecektir. Land, oyuncuların üslerini inşa etmelerine ve dövüş bot takımlarını oluşturmalarına olanak tanır. Kara NFT’lerinin Şubat 2022’deki ilk satışı, her arazide 3 Dövüş Robotu NFT’sini içerecek ve bir arazi NFT’si satın alan her oyuncunun oyun başlatıldığında hemen oynamaya başlayabilmesini sağlayacaktır. 

RBLS Coin Nedir?

RBLS (Rebel Bots Token), Xoilium ltd. tarafından yayınlanan Rebel Bots’ Xoil Wars oyunu için yönetişim belirtecidir.

Maksimum arz miktarı 300.000.000 RBLS jeton ile sınırlandırılmıştır.

RBLS Coin Nasıl Kazanılır?

Oyuncular aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli şekillerde RBLS token kazanabilirler:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Macera ve Çok Oyunculu savaşlar.
  • Piyasada Fighting Bot NFT’lerinin basılması ve satılması.
  • Çeşitli skor tablolarında üst sıralarda yer alarak sezon ödülleri kazanın.

RBLS Coin Nasıl Alınır?

RBLS token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...