Kapat

Realme İlk Akıllı Saatini ve Televizyonunu Duyurdu

Anasayfa
HABER Realme İlk Akıllı Saatini ve Televizyonunu Duyurdu

Realme’nin Hindistan’daki büyük başarısı şirketi dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markalarından biri haline getirerek şirketin diğer alanlarda da adım atmasını sağladı.

Realme Watch olarak duyurulan akıllı saat, 1,4-inç 320×320 LCD ekrana ve özel bir Android versiyonuna sahip. Bildirimleri görüntüleme, müzik kontrolü ve aramaları reddetme gibi özelliklere sahip olan cihaz, bir akıllı saatten beklenenleri yerine getiriyor.

Realme tarafından belirtildiği üzere 7-9 günlük batarya ömrüne sahip olan cihaz, güç tasarruf modunda 20 gün çalışabiliyor. Şirketin Mart ayında piyasaya sürdüğü fitness bilekliği ile benzer fonksiyonlara sahip olan cihaz, kalp ritmi sensörü, uyku izleyici gibi özelliklere de sahip.

Haziran ayının ilk haftasından itibaren Hindistan’da satışa sunulacak olan cihazın 50 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

OnePlus ve Xiaomi gibi şirketleri takip ederek televizyon pazarına da giriş yapan şirket 32-inç 720p ve 43-inç 1080p opsiyonuyla iki yeni akıllı televizyon modelini duyurdu. Modellerin Haziran ayının başından itibaren Realme’nin web sitesi üzerinden satışa sunulacağı belirtildi.

Şirket ayrıca Realme Buds Air Neo isimli kablosuz kulaklık ve 10,000mAh power bank modelini bugün satışa sundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Wozniak konuştu Bitcoin 6 bin 500 doların üzerine çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir