Kapat

Red Dead Redemption 2’ye Fortnite Benzeri Battle Royale Modu!

Anasayfa
HABER Red Dead Redemption 2’ye Fortnite Benzeri Battle Royale Modu!

Red Dead Redemption 2’nin çevrimiçi çok oyunculu modu olan Red Dead Online, “Fortnite: Battle Royale” benzeri bir modu içeren Gun Rush isimli bir güncelleme alacak.

PlayStation 4 ve Xbox cihazları için güncelleme alan Gun Rush modu 32 oyuncunun aynı anda oynamasına imkan sağlıyor. Fortnite’da olduğu gibi bu modda hayatta kalmak için silah aramanız ve gittikçe daralan oyun alanında kalmanız gerekiyor. Oyuncuların tek başına veya takımla katılabildiği modda son olarak hayatta kalan oyunu kazanıyor.

Rockstar, Red Dead Online için günlük görevler, agresif oyuncular için oluşturulmuş bir ödül sistemi ve çevrimiçi oyuncu etkileşimlerini düzenlemeye yardımcı olacak birçok değişikliği yayınlamayı planlıyor.

Her ne kadar Red Dead Online, “Red Dead Redemption 2″nin içine dahil edilmiş olsa da, Rockstar, çevrimiçi modun hala beta aşamasında olduğunu ve birkaç ay daha öyle kalacağını söylüyor. Şirket ideal bir çevrimiçi deneyim oluşturmak için topluluğun fikirlerini de alacağını açıkladı.

Şirket, “Fikirlerimizi paylaşmak, sorunları çabucak çözebilmek ve ‘Red Dead Online’ı gerçekten eğlenceli ve yenilikçi bir şey haline getirmek için hep beraber çalışmayı iple çekiyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir