Kapat

Redmi Note 7 Pro, 48 MP SONY IMX586 Kamera Sensörü ile Haftaya Çıkıyor

Anasayfa
HABER Redmi Note 7 Pro, 48 MP SONY IMX586 Kamera Sensörü ile Haftaya Çıkıyor

Redmi Note 7 gelecek hafta Hindistan’a gelirken, cihazın Pro sürümü hakkında bir çok söylenti ortalıkta dolaşıyor. Xiaomi, Pro modelini geçen yıldan bu yana Redmi Note 5 ile tanıtmaya başlamıştı. Şu anda Redmi ayrı bir marka olduğu için Redmi Note serisine konsantre olmak adına daha fazla zaman gerekiyor.

Şirket Redmi Note 7 Pro’nun önümüzdeki hafta Çin’de piyasaya sürüleceğini açıkladı. Şirket CEO’su tarafından Weibo’da paylaşılan bir gönderide, Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7’de bulunan Samsung sensörü yerine 48 MP Sony IMX586 sensörüyle geleceği belirtildi. Ayrıca Note 7 Pro’nun, Redmi Not 7’de görülen Snapdragon 660’a karşılık olarak, Snapdragon 670 veya Snapdragon 675 yonga seti ile birlikte gelebileceği aktarıldı.

Bunun dışında cihaz, damla çentiği ve değişken arka renkleri ile Note 7 ile neredeyse aynı görünüyor. Cihaz ayrıca çift kameraya ve arkada parmak izi sensörüne sahip olacak.

GSMArena tarafından belirtildiği üzere 6 GB RAM ve 64 GB depolamaya sahip olan Note 7 Pro çeşitlerinden bir tanesi yaklaşık 240 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak.

Redmi, Redmi Note 7’nin Hindistan’da piyasaya sürülmesiyle ilgili olarak Flipkart’da bir sayfa hazırladı. Telefonun özellikleri tam olarak aktarılmasa da, akıllı telefon Çin’de halihazırda piyasaya sürüldüğünden dolayı, teknik özellikler ve tasarıma dair tüm detaylar biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir