Kapat

Redmi Note 8 Pro’nun Donanımı Yayınladı!

Anasayfa
HABER Redmi Note 8 Pro’nun Donanımı Yayınladı!

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi alt markası olarak yoluna devam etme kararı alan Redmi, yapımcıları tarafından Redmi Note 8 ile beraber lanse edilen üst modeli Redmi Note 8 Pro’yu parçalarına ayırdı. Markayı yakından tanıyanların bildiği üzere; Redmi’nin modeli tanıtmak veya ses getirmek adına başvurduğu yollardan biri, dahili bileşenlerini anlaşılır bir biçimde, cihazın parçalandıktan sonra görüntülerini yayınlamak. İki yeni akıllı telefon, sadece en iyi fiyat/performans oranının kralı olduklarının iddiasıyla kalmayıp aynı zamanda Pro modelle beraber,video oyunlarında en düşük maliyetle en iyi kullanım deneyimini sunuyor.

İşte o cihaza ait görüntüler:

 

Ayrıca Redmi Note 8 Pro’nun 8 gb ram ve 128 gb hafızalı modelinin piyasaya çıkış fiyatının(Çin) 250 dolar olduğunu belirtmekte fayda var. Burada, Redmi sosyal mecra için Redmi Note 8 Pro’nun içini Weibo sosyal ağı aracılığıyla göstermek istediği için karşımıza çıkardı. Yeni sıvı soğutmayı, dörtlü arka kamerasını veya NFC’den sorumlu yonga setini görebildiğimiz büyük ayrıntılara sahip tam bir şölen ile karşı karşıya kalmamızı sağladı.

 

 

 

Bu çizgilerin altında görebileceğimiz gibi,Redmi Note 8 Pro arkasını çıkardıktan sonra  sıvı temasına,toza ve bunun gibi çeşitli hasarlara karşı koruma sistemlerini görebiliriz. Aynı şekilde, cihazın tüm kenarları daha iyi bir su temasına karşı “sızdırmazlık” sağlamak için özel bir köpükle kaplanmıştır.

MediaTek Helio G90T tarafından yönetilen dört arka kamera

Daha sonra, Çinli firma bize 64 Mega piksel değerinde ana kamerası olan Redmi Note 8 Pro’nun diğer 3 kamerasını; 2 Megapiksel telefoto lensini(uzun pozlama çekimler için kullanılan),8 Mega piksel geniş açılı ve son olarak da yeni 2 Mega piksellik makro tipi lensini gösteriyor.

Ve tüm bunlar dahilinde; MediaTek Helio G90T işlemcisinin, LPDDR4x RAM modülünün, UFS 2.1 tipi dahili belleğin ve WiFi veya Bluetooth gibi diğer bağlantı yongalarının bulunduğu ana kartı bulacağız.


 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Edge, 3G, H, H+, 4G, 4.5G, 5G Teknolojisi Nedir?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir