Kapat

Ripple hakettiği değeri bulacak!

Anasayfa
HABER Ripple hakettiği değeri bulacak!

Ripple şirketi için yaptığımız eski haberlerde her zaman kripto paralar içerisindeki önemi, projelerinin kalitesi ve bankacılık sektörüne getirdikleri yeniliklerden dolayı pozitif olarak bahsetmişizdir.

Kripto parların atası Bitcoin üzerindeki kötü imajın borsa üzerinde oluşturdu etki ile tüm altcoinler düşüş yaşasada bazı platformlar gelecek için çok değerli duruyor.

Eski bir Facebook yöneticisi olan Kahina Van Dyke‘ı, İş ve Kurumsal Gelişim bölümünün kıdemli başkan yardımcısı olarak atadı. Van Dyke bu yeni pozisyonunda Ripple’a uluslararası finans hizmetlerinde stratejik ortaklıklar sağlayıp, "uluslararası ödemeler için yeni bir küresel teknoloji çözümü" gelişimine odaklanacak.

Van Dyke yaptığı bir basın açıklamasında Ripple’a, "ortaklıklar kurup bir endüstriyi değiştirmek için teknoloji kullanarak”, ”sınır ötesi ödemelerdeki aksaklıkları ortadan kaldırmak" için katıldığını belirtti.

Van Dyke, "Ripple bir çok banka ile uluslar arası ödeme yöntemleri ve ücretlerin düşürülmesi konusunda anlaştı. Bu anlaşmalara ek olarak Avrupadaki bir çok banka ile görüşmeler devam ediyor. Ripple hakettiği değeri çok yakında bulacaktır dedi."

“Ripple hakettiği değeri bulacak!” üzerine 2 yorum

  1. hüseyin says:
  2. fatih says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir