İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

RNDX Coin Nedir? | Round X Projesi Nedir? | RNDX Coin Bilgileri

Round X tarafından oluşturulan Doongle, arkadaşlığın herkes tarafından küresel ölçekte yapılmasını sağlayan bir platform olarak başlatıldı.

Basit tanımı ile Doongle, küresel dostluk ve eşleştirmeye odaklanan bir sosyal medyadır. Aynı zamanda bir ülke veya belirli bir bölge ile sınırlı olmayan uluslararası bir platformdur.

Şu anda Doongle, arkadaşlık, paylaşım, mesajlaşma ve  hediye gönderme özelliklerine sahip bir sosyal medya platformudur. Bir hesap oluşturulduğunda, kullanıcı ilgi alanlarını ve ne keşfetmek istediklerini belirleyecektir. 

Gönderi yapmak ve arkadaş edinmek, kullanıcıyı otomatik çeviri ile küresel arkadaşlık deneyimine yönlendirecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kullanıcı birinden hoşlandığında, daha güçlü bir arkadaşlık kuran hediyeleri birbirlerine gönderebilir  .

RNDX Coin Nedir?

Doongle, kullanıcı deneyimlerini yepyeni bir düzeye taşıyacak yeni özellikler hazırlıyor.

Doongle, daha iyi kullanıcı deneyimleri ile hizmet kapsamını genişletebilecek yeni bir belirteç ekonomisini benimsiyor. RNDX belirteci, Doongle hizmetleri için katılım, ödeme ve ödül aracı için tasarlanmıştır.

Hizmetteki Resmi Para Birimi – RNDX Simgesi

E-hediye gönderme, özel hizmetler (gelecekte sunulacak) gibi ödeme gerektiren hizmetler var ve olacak. Ayrıca, kullanıcılar sıcak içerik oluşturarak veya reklam izleyerek RNDX jetonları kazanabilirler. Doongle’da yapılan tüm işlemler ve ödemeler, belirteç kullanılabilir olduğunda ve ilk kripto para birimi değişiminde listelendiğinde RNDX belirteci ile yapılacaktır.  

Belirteç ekonomisinin istikrara kavuşmasından önce, kullanıcıların mevcut ödeme yöntemini kullanmalarına izin verilir, ancak belirteç ekonomisi yerleştikten sonra, ödeme ve ödül için RNDX tek yöntem olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Özel Hizmetler

Özel hizmetler isteyen kullanıcılar, hizmetlere erişim elde etmek için RNDX belirtecine ihtiyaç duyacaktır. Yaklaşık 1,2 milyon kullanıcı arasında, birinci sınıf kullanıcılar özel hizmetlere ücretsiz erişime sahip olacak, ancak sıralanmadan özel hizmete girmek için belirli bir miktarda RNDX sahibi olması gerekecek.

Ayrıcalıklı alanda, kullanıcılar, isteğe bağlı görüntülü görüşme veya özel paketler gibi üst düzey ve daha ilginç ürünlerle arkadaşlarıyla daha fazla tanışma şansına sahip olacaklar.

Round X DAO(Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon)

RNDX, platformda sadece bir para birimi olarak değil, konuşma hakkı olarak işlev görecektir. Belirli bir miktarda RNDX’e sahip bir kullanıcı, yeni bir hizmet önerisi, belirli bir sektördeki kullanıcı rekabeti veya hatta başka fikirler için oy vermek isterse, kullanıcı DAO için nitelikli bir kullanıcı grubu içinde oy önerebilir. 

Yeterlilik standardı ilk aşamada ekip tarafından belirlenecek, ancak daha sonra DAO’nun operasyonu ile ayarlanabilecek.

Sadık Kullanıcılar ve Reklam İzleyiciler için Ödül

Kullanıcılar, yalnızca kaydolma ve gönderme, başarı gibi normal etkinlikler için RNDX ödülleri alacaklardır. ve reklam izleme. Bununla birlikte, yüksek düzeyde etkileşime giren kullanıcılar daha fazla RNDX jetonu ile ödüllendirilecektir. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

En çok görüntülenen veya beğenilen gibi sıcak içeriği koyan kullanıcı, belirli bir miktarda RNDX jetonu ile ödüllendirilecek ve jeton miktarı, platforma katkının çeşitli yönlerini ölçen otomatik hesaplama ile kararlaştırılacaktır. 

Ödül miktarı, yukarıda açıklandığı gibi ekip veya DAO’nun oyu ile ayarlanabilir.

Platformda daha aktif katılım, daha fazla ödüle yol açacaktır, böylece platform, kullanıcıları daha fazla katılmaya teşvik edebilir.

RNDX Coin Bilgileri

RNDX Coin Nasıl Alınır?

RNDX ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, RNDX ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla RNDX coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...