Kapat

Rupiah Token (IDRT) nedir?

Anasayfa
Kripto Para Rupiah Token (IDRT) nedir?

Rupiah Token (IDRT), Endonezya Rupiahını doğrudan Ethereum ve Binance Zinciri üzerinde kullanmanızı sağlar. Dünya genelinde bir çok büyük borsada işlem yapmak için IDRT’yi kullanabilirsiniz. IDRT, fiyatı Endonezya Rupiahı’nın değerini taklit etmeyi amaçlayan ilk kripto varlıktır.

Dolaşımdaki IDRT Token, bağımsız bir denetçi tarafından düzenli olarak denetlenir.

Kurucu ekip Endonezya’da olumlu bir değişim sağlama konusunda inanılmaz derecede tutkulu olan en iyi üniversitelerin ve teknoloji bölümlerinin mezunları tarafından hayata geçirildi. Blockchain’in finansal kapsayıcılığını artırma ve taraflar arasında fon göndermenin zorluğunu ortadan kaldırma ilkeleri ile yola çıktılar. Ekip Endonezya para biriminin dünya çapında borsalarda işlem görmesinin ülke ekonomisine ekstra katkı sağlayacağına inanıyor.

Rupiah Token (IDRT), 16.04.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir.

Rupiah Token (IDRT) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Binance'dan Hacker ihbar edene 250 bin dolar ödül!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir