Kapat

Samsung Galaxy Note 20 Plus’ın Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Anasayfa
HABER Samsung Galaxy Note 20 Plus’ın Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz sene çıkış yapan Galaxy Note 10 Plus modeli ile tasarım bakımından övgüleri toplayan Samsung, resmi olmayan render görüntülerine göre bu seneki Galaxy Note 20 modelinde büyük bir değişikliğe gitmemiş gibi görünüyor.

Daha önce de yayınladığı sızıntılar ile tanınan @OnLeaks isimli Twitter hesabı tarafından yayınlanan CAD çizimleri resmi olarak doğrulanmamış olsa da, Note 20 Plus için yayınlanan bu görüntülerin gerçek tasarıma yakın olduğu tahmin ediliyor.

Kavisli çerçeveler en belirgin özellik olarak görünürken, 2019 tasarımı ile neredeyse aynı olan özçekim kamerası ve büyük ekran dikkat çekiyor.

Boyut bakımından Note 20 Plus’ın bir önceki modele göre biraz daha büyük olarak 6.9-inç ekran boyutuna sahip olması bekleniyor. En büyük değişiklik olarak ise 2019 Note Plus modeline kıyasla oldukça büyük görünen arka kamera modülü dikkat çekiyor.

Note 10 ve Note 10 Plus modellerinde oldukça ince görünen kamera modülü Note 20 modelinde geniş, dikdörtgen bir tasarıma dönüşmüş.  Galaxy S20 Ultra modelinin kamera tasarımı ile oldukça büyük benzerlik taşıyan modelin S20 Ultra ile aynı kamera özelliklerine sahip olup olmayacağı ise merak konusu. Samsung’un fotoğraf özelliklerini ön plana çıkararak duyurduğu S20 Ultra modeli 108-megapiksel ve 4x yakınlaştırma yapabilen lenslere sahipken, bu miktar yazılım yardımıyla 10 kata kadar çıkabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Vuzix Blade 'Akıllı Gözlükler' ile Tanışmaya Hazır Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir