Kapat

Samsung Galaxy S10, 20 Şubat’ta Ortaya Çıkıyor

Anasayfa
HABER Samsung Galaxy S10, 20 Şubat’ta Ortaya Çıkıyor

Samsung önümüzdeki Mobil Dünya Kongresinden dolayı CES’e hiçbir zaman fazla önem vermedi. Ancak CES’in büyüklüğünden faydalanan şirket sıradaki amiral gemisinin duyurulacağı tarihi açıklamak için platformdan bir şekilde faydalanmış oldu.

Görünüşe göre Galaxy S10’un Barcelona’daki etkinlikte açıklanmayacak. Şirket Barcelona’daki büyük etkinlikten önce düzenlenecek olan San Francisco’daki Unpacked etkinliğinde cihazı duyuracak.

Şirket için gelenek haline gelen sızıntılar sayesinde halihazırda cihaza dair birçok özellik açığa çıkmıştı. Ancak cihazın diğer özelliklerini öğrenmek için önümüzde biraz daha zaman var.

En önemli özellik olarak şirketin Huawei’nin öncü olduğu kamera tasarımı sayesinde çentikten vazgeçtiği görülüyor. Ayrıca cihaz kablosuz olarak sadece temasla şarj edilebilecek.

Şirketin belirttiği üzere, bu yıl Galaxy serisinin 10. yıl dönümü. Buna bağlı olarak şirketin bu sefer tek başına bağımsız bir etkinlik düzenlemesi üzerine etkinlikte S10’dan daha fazlasını görmemiz muhtemel görünüyor. Belki de yaklaşmakta olan katlanabilir telefon hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve 5G cephesinden biraz daha haber alabiliriz.

Unpacked etkinliği 20 Şubat tarihinde San Francisco’da düzenlenecek ve Samsung.com adresinden canlı olarak yayınlanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  WhatsApp bazı telefonlardan desteğini çekiyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir