Kapat

Samsung Galaxy S10 Lite Düz Ekran ile Gelebilir

Anasayfa
HABER Samsung Galaxy S10 Lite Düz Ekran ile Gelebilir

Yeni nesil amiral gemisi telefonlarını Galaxy S10 formunda çıkarması beklenen Samsung, söylentilere göre yakın zamanda bu türde en az üç telefon duyuracak. Samsung’un Unboxed etkinliğinden sonra duyuracağı cihazlardan birinin ise 5G modeli olacağı tahmin ediliyor. Söylentilere göre Galaxy S10 Lite bu üç telefon arasında en ucuzu olacak.

Bazı kaynaklardan aktarılan bilgilere göre S10 Lite’ın önceki  Galaxy S-serisi iki cihazda olduğu gibi eğimli ekrana sahip olmayacağı iddia edildi. Onun yerine ekranın düz olacağı söylenirken, daha önce yayınlanan Galaxy A8S modelinde olduğu gibi ekranda bir delik olup olmayacağı bilinmiyor.

Galaxy S10 Lite ayrıca kutunda Android 9 güncellemesi ile birlikte çıkıyor. Cihazın OnePlus 6T ve Asus ZenFone 5Z gibi orta segment cihazlara rakip olacağı belirtiliyor.

Samsung ayrıca gelecek ay Hindistan’da M-serisi telefonları tanıtacak. Cihazlar büyük olasılıkla Galaxy M10, M20 ve M30 isimlerine sahip olacak.

Aktarılan bilgilere göre M serisi cihazlar “Infinity-V” ekran tasarımına sahip olacak. Bu dizaynın su damlası gibi çentik tasarımlarına benzer olacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Raylı sistemlerde jeton tarih oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir