Kapat

Samsung Galaxy S10+ Sızıntılarında Çift Delikli Kamera Görüntülendi

Anasayfa
HABER Samsung Galaxy S10+ Sızıntılarında Çift Delikli Kamera Görüntülendi

Samsung Galaxy S10, resmi olmayan yollarla yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Birçok kaynak üzerinden yayılan sızıntılarla detaylar gittikçe netleşmeye devam ediyor. All About Samsung tarafından aktarıldığı üzere cihaz ince çerçevelere, ekran üzerinde ön kameralara, USB-C portuna ve bir kulaklık girişine sahip.

Bu haber önceki sızıntılarla da örtüşüyor. Telefonun S10, S10+ ve S10E olarak üç farklı versiyonu olacağı belirtiliyor. Samsung’un S10 cihazını temel model olarak belirlerken, S10+ cihazının daha geniş ekranlı olarak sunulacağı belirtiliyor. Daha ucuz olması beklenen S10E ise OLED ekran yerine LCD ekrana sahip olabilir.

Telefonlara dair birçok sızıntı yayınlanmasına rağmen hala insanların kafasında bazı soru işaretleri bulunuyor. Telefon ekran üzerinde bir parmak izi tarayıcıya mı sahip olacak? Telefonlarda, Apple Face ID ile direkt olarak rekabeti sağlayacak daha geliştirilmiş bir yüz tanıma sistemi olacak mı? Samsung telefonların fiyatlarını son iPhone modellerinde olduğu gibi yükseltecek mi?

Samsung, 20 Şubat’ta San Francisco’da gerçekleşecek bir etkinlikte Galaxy S10’u ortaya çıkarmayı planlıyor. Bu etkinlikten sonra cihaza dair tüm detaylar ortaya çıkmış olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Yılın en uzun Ay tutulması, 27 Temmuz'da gerçekleşecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir