Kapat

Samsung Galaxy S10e Basın Görüntüleri Sızdırıldı

Anasayfa
HABER Samsung Galaxy S10e Basın Görüntüleri Sızdırıldı

Bugüne kadar Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus ile ilgili birçok sızıntı, resim ve bilgi ortaya çıkmış olsa da, serinin daha ucuz modeli hakkında herhangi bir bilgi sızıntısı olmamıştı. Bugün WinFuture tarafından ortaya çıkarılan bazı basın görüntüleri ile birlikte Samsung Galaxy S10e modeline dair ayrıntıları görme şansı yakaladık.

Samsung Galaxy S10e modeli muhtemelen S10 ve S10 Plus’tan daha küçük olacak. Ayrıca daha ucuz malzemelerden üretilen cihazın diğer iki cihazda mevcut olan bazı işlevlere sahip olmayabileceği aktarılıyor. Cihazın, S10 ve S10 Plus’tan daha ucuz olması bekleniyor.

Aşağıdaki görüntülerden, S10e’nin S10 ve S10 Plus’tan daha geniş çerçeveli düz bir ekran paneline sahip olacağını görüyoruz. Ayrıca, tek bir ön kamera (tek delik tasarımı) ve arkada çift kameranın olacağı belirtiliyor.

Bu sızıntıya göre üç farklı renkte model görülüyor. Ancak Galaxy S10e çıkış yaptığında sarı renk gibi farklı renklerin olacağı belirtiliyor.

Telefonun arkasında parmak izi tarayıcısı olmadığı fark edilenler arasında. Galaxy S10 ve S10 Plus’ın ultrasonik bir ekran parmak izi tarayıcısına sahip olmasını beklenirken, yukarıdaki Galaxy S10e muhtemelen güç düğmesine yerleştirilmiş parmak izi sensörüne sahip olacak.

Neyse ki, görüntülerde S10e modelinin bir kulaklık girişine sahip olduğu görülüyor, bu da birçok Android hayranı için kesinlikle iyi bir haber.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir