Kapat

Samsung Galaxy S21 Modelinin Kutusundan Kulaklık ve Şarj Aleti Çıkmayabilir

Anasayfa
HABER Samsung Galaxy S21 Modelinin Kutusundan Kulaklık ve Şarj Aleti Çıkmayabilir

Dünyanın önde gelen telefon üreticilerinden biri olan Samsung firması’ın Ocak 2021 tarihinde tanıtmasını beklediğimiz amiral gemisi cihazı Galaxy S21 serisi yayınlanan yeni bir rapora göre kutu içeriğinde şarj cihazı ve kulaklık barındırmayacak.

Temmuz ayında yayınlanan raporlar, Samsung firmasının ileriye dönük planları içinde telefon kutularından şarj cihazını ve kulaklığı çıkarmayı istediği yönündeydi. Yakın zamanda yayınlanan bir başka rapor ise bir önceki raporu teyit eder nitelikte. Yeni rapora göre Galaxy S21’in kutusu tamamen dolu gelmeyebilir. Samsung firmasında aynı rakip firması Apple gibi kutunun hacmini düşerecek ve aksesuar vermeyecek.

Apple’ın tanıtım sonrası aldığı eleştirilere rağmen Samsung’dan bu adım bekleniyor. Özellikle mali açıdan oldukça mantıklı bulunan durum aynı zamanda kullanıcıları kablolu kulaklık ve şarj cihazlarından ziyada kablosuz şarj cihazları ve kulaklıklara yönlendirmesini de hedefliyor.

Samsung en son çıkarttığı amiral gemisi modeli S20 Ultra’nın hızlı şarj adaptörünü haricen 50 dolar gibi bir fiyata satarak zaten dikkatleri üstüne çekmişti. Samsung’un Galaxy S21 serisinde atacağı bu adım kullanıcılar tarafından nasıl bir tepki alacak merakla bekleniyor. Android tarafında şarj cihazı veya kulaklığı kutuya dahil etmeyen bir çok firma olmasına rağmen sektörün öncü firmalarından olan Samsung, bu konuda oldukça fazla eleştri alacak gibi görünüyor.

Ve son olarak, Samsung’un en üst seviye cihazlarının yer aldığı Galaxy S21 serisi cep telefonlarının Ocak 2021 tarihinde tanıtılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Sony Telefonlara Dair Büyük Bir Sızıntı Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir