Kapat

Samsung’dan kripto para hamlesi geliyor!

Anasayfa
HABER Samsung’dan kripto para hamlesi geliyor!

Teknoloji devi Samsung en çok patent başvurusunda bulunan firmalar arasında yer alıyor. Kripto paralara olan ilgi ve online ortamda kullanılan kripto cüzdanları yakından araştıran Samsung cep telefonlarında kripto cüzdan uygulaması kullanmaya hazırlanıyor. Firma bu planı çerçevesinde Ticari marka izni almak için İngiltere Hükümeti’ne başvuru yaptı.

İlk olarak İngiltere kullanılması planlanan uygulamaların daha sonra tüm dünya için kullanıma sunulması bekleniyor.

Yeni nesil Samsung telefonlarda yer alması beklenen kripto cüzdan uygulaması ile transfer yapmak, ürün satın almak ve yatırım yapmak mümkün olacak bu sayede ek bir uygulamaya gerek kalmadan Samsung telefon kullanan müşteriler kripto para işlemlerini rahatlıkla yapabilecekler.

Samsung’un 2019’da tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli Galaxy S10’larda kripto para cüzdan uygulaması olacağı iddia edildi.

Uygulamanın masaüstü bilgisayarda kullanılacak olan sürümü için yazılımcıların çalıştığı ve kısa süre sonra tanıtımının yapılacağı söyleniyor.

Teknoloji devi şirketlerin kripto para sektörüne olan ilgisinin artmasına rağmen eski günlerini mumla arayan kripto paraların ne zaman çıkışa geçeceği konusunda akıllardaki soru işaretleri giderilmiş değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir