Kapat

Samsung’un En Güçlü ‘Gaming’ Bilgisayarı RTX 2080’den Güç Alacak

Anasayfa
HABER Samsung’un En Güçlü ‘Gaming’ Bilgisayarı RTX 2080’den Güç Alacak

Oyuncular için birçok şirketin dizüstü bilgisayarları tanıttığı CES 2019’da Samsung da bu şirketlerin arasında bulunarak şık bir tasarıma sahip Odyssey modeline dair detayları paylaştı.

Daha iyi bir oyun deneyimi için daha ince çerçeveli 15,6 inç Full HD G-Sync ekrana sahip olan cihaz, NVIDIA’nın yeni duyurduğu GeForce RTX 2080 GPU’ya ve Intel 8. Nesil Core i7 işlemciye sahip olacak. 16GB RAM ile donatılmış olarak gelen cihaz 256GB SSD depolama alanı ve 1 TB HDD depolama alanı bulunduruyor.

54Wh pile sahip olacak olan cihaz ses çıkışı için Dolby Atmos’un stereo hoparlörlerini kullanacak. Bağlantı donanımları olarak ise Wi-Fi 802.11ac, USB Tip-C portu, 3 USB 3.0, HDMI ve RJ-45 bulunuyor.

Ek olarak, cihaz farklı oyunlarda ayarları kaydetmek için Odyssey modu, çalıştığı yazılıma göre performansı düzenlemek için Beast modu ve aydınlatmayı iyileştirmek için Black Equalizer özelliğini içeriyor.

Odyssey, Asus, Dell ve hatta Razer gibi daha köklü oyun markalarıyla rekabet edebilmek için her türlü özelliği içerdiğinden dolayı Samsung’un en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarından biri olarak öne çıkıyor.

Samsung Odyssey, 2019’un başlarında ABD’de piyasaya sürülecek ve ardından Kore, Çin ve diğer seçkin bölgelerde satışa sunulacak.

Cihazın fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Wordpress demo içerik sorunu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir