İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Sandwich Coin Nedir? | Sandwich Network Nedir? | Geleceği ve Yorum

Sandwich Network, kapsamlı bir DeFi uygulamaları ekosistemi oluşturuyor. Sandwich Network ile proje başlatanlar, KYC ve uygulamalar olmadan kolayca yeni projeler oluşturabilir ve ölçeklendirebilir.

Ekim 2020’den bu yana, merkezi olmayan finans projelerinde kilitlenen toplam değer, %380 civarında fırlayarak 98 milyar dolara yükseldi. Giderek daha fazla insan DeFi ticaretine giriyor, bahis yapıyor. Sonuç olarak, başlatılan proje sayısında ve yatırım yapan insan sayısında büyük bir artış oldu.

Ancak, kripto para projelerine yatırım yapmak, başlatmak ve takip etmek için mevcut piyasa oldukça dağınıktır.

Sandwich Network’ün oyuna katıldığı ve oyunu değiştirdiği yer tam olarak burasıdır. DAO, kapsamlı bir DeFi uygulamaları ekosistemi inşa ediyor. Hepsi tek çatı altında toplanacak şekilde tasarlanmıştır. Merkezi olmayan projeler için Darp Çıkarma, Başlatma, Kilitleme, Denetim, Grafikler, İzleme için tek durak noktası.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Böylece proje başlatanlar, KYC ve uygulamalar olmadan kolayca yeni projeler oluşturabilir, inşa edebilir ve ölçeklendirebilir.

Sandwich Coin Nedir?

Sandwich’in yerel tokeni SANDWICH şu anda sadece bir yatırımdan fazlasını getiren girişim sermayeleri için tohum ve özel turlarda kullanılıyor. Halka açık satış, Ocak 2022’de sonuncusu Sandwich Launch’ta olmak üzere 4 farklı fırlatma rampasında gerçekleştirilecektir.

Maksimum arz miktarı 1,000,000,000 token ile sınırlandırılmıştır.

Sandwich Coin Nasıl Alınır?

Sandwich Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...