İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Sandwich Coin Nedir? | Sandwich Network Nedir? | Geleceği ve Yorum

Sandwich Network, kapsamlı bir DeFi uygulamaları ekosistemi oluşturuyor. Sandwich Network ile proje başlatanlar, KYC ve uygulamalar olmadan kolayca yeni projeler oluşturabilir ve ölçeklendirebilir.

Ekim 2020’den bu yana, merkezi olmayan finans projelerinde kilitlenen toplam değer, %380 civarında fırlayarak 98 milyar dolara yükseldi. Giderek daha fazla insan DeFi ticaretine giriyor, bahis yapıyor. Sonuç olarak, başlatılan proje sayısında ve yatırım yapan insan sayısında büyük bir artış oldu.

Ancak, kripto para projelerine yatırım yapmak, başlatmak ve takip etmek için mevcut piyasa oldukça dağınıktır.

Sandwich Network’ün oyuna katıldığı ve oyunu değiştirdiği yer tam olarak burasıdır. DAO, kapsamlı bir DeFi uygulamaları ekosistemi inşa ediyor. Hepsi tek çatı altında toplanacak şekilde tasarlanmıştır. Merkezi olmayan projeler için Darp Çıkarma, Başlatma, Kilitleme, Denetim, Grafikler, İzleme için tek durak noktası.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Böylece proje başlatanlar, KYC ve uygulamalar olmadan kolayca yeni projeler oluşturabilir, inşa edebilir ve ölçeklendirebilir.

Sandwich Coin Nedir?

Sandwich’in yerel tokeni SANDWICH şu anda sadece bir yatırımdan fazlasını getiren girişim sermayeleri için tohum ve özel turlarda kullanılıyor. Halka açık satış, Ocak 2022’de sonuncusu Sandwich Launch’ta olmak üzere 4 farklı fırlatma rampasında gerçekleştirilecektir.

Maksimum arz miktarı 1,000,000,000 token ile sınırlandırılmıştır.

Sandwich Coin Nasıl Alınır?

Sandwich Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...