İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SEELE Coin Nedir? | SEELE Coin Hakkında Bilgiler

Seele, şu anda başlangıç ​​noktası olarak Seele ana ağında 2000 TPS ile yüksek verim eşzamanlılığı için anti-asik MPoW algoritması ve Seele Sharding Teknolojisi tarafından desteklenmektedir ve talep arttıkça yüksek oranda ölçeklenebilir. Seele, tamamen EVM akıllı sözleşme uyumludur.

Seele, 31/03/2019 tarihinden beri çevrim içi olan yeni nesil halka açık blockchain altyapı projesidir. Amacımız güvenli, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir blok zinciri oluşturmaktır.

Matrix-Proof-of-Work Konsensüs Algoritması

MPoW (Matrix-Proof-of-Work), SeeleTech tarafından geliştirilen ve Seele’nin ana ağında uygulanan yenilikçi bir PoW konsensüs algoritması. Geleneksel PoW konsensüs algoritması ile karşılaştırıldığında, MPoW, madencilerin hedefi bulmak için bir karma işlevi kullanarak kaba kuvvet hash dışından karma ile oluşturulmuş bir matristen alt matrislerin belirleyicilerini hesaplamasını gerektirir. ASIC ve GPU’nun ağa hakim olmasını etkili bir şekilde önleyebilen birkaç adımdan oluşur.

SEELE Coin Nedir?

SEELE, SeeleN DAO ekolojisi için işlevsel bir geçiştir. POS modunda SEELE, katkıda bulunan doğrulayıcılara ödül olarak sunulur ve halka açık zincirin çalışması için gereken Gazı sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SEELE Coin Bilgileri

SEELE Coin Nasıl Alınır?

SEELE ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Huobi, AAX ve CoinEx’dir. İşlem çiftleri, SEELE ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SEELE coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...