İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SEELE Coin Nedir? | SEELE Coin Hakkında Bilgiler

Seele, şu anda başlangıç ​​noktası olarak Seele ana ağında 2000 TPS ile yüksek verim eşzamanlılığı için anti-asik MPoW algoritması ve Seele Sharding Teknolojisi tarafından desteklenmektedir ve talep arttıkça yüksek oranda ölçeklenebilir. Seele, tamamen EVM akıllı sözleşme uyumludur.

Seele, 31/03/2019 tarihinden beri çevrim içi olan yeni nesil halka açık blockchain altyapı projesidir. Amacımız güvenli, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir blok zinciri oluşturmaktır.

Matrix-Proof-of-Work Konsensüs Algoritması

MPoW (Matrix-Proof-of-Work), SeeleTech tarafından geliştirilen ve Seele’nin ana ağında uygulanan yenilikçi bir PoW konsensüs algoritması. Geleneksel PoW konsensüs algoritması ile karşılaştırıldığında, MPoW, madencilerin hedefi bulmak için bir karma işlevi kullanarak kaba kuvvet hash dışından karma ile oluşturulmuş bir matristen alt matrislerin belirleyicilerini hesaplamasını gerektirir. ASIC ve GPU’nun ağa hakim olmasını etkili bir şekilde önleyebilen birkaç adımdan oluşur.

SEELE Coin Nedir?

SEELE, SeeleN DAO ekolojisi için işlevsel bir geçiştir. POS modunda SEELE, katkıda bulunan doğrulayıcılara ödül olarak sunulur ve halka açık zincirin çalışması için gereken Gazı sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SEELE Coin Bilgileri

SEELE Coin Nasıl Alınır?

SEELE ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Huobi, AAX ve CoinEx’dir. İşlem çiftleri, SEELE ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SEELE coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...