Kapat

Siacoin ( SC ) nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para Siacoin ( SC ) nedir? Geleceği var mı?

Siacoin ( SC ) nedir?

Siacoin, merkezi olmayan bir bulut teknolojisidir. Diğer bulut teknolojilerinin aksine maliyetler oldukça düşüktür. Ayrıca Sia dosyalarınızı ve kayıtlarınızı küçük parçalara bölerek dünyanın çeşitli yerlerindeki bilgisayarlarda depolar. Böylelikle paralel çalışan bu bilgisayarlardan herhangi birine bir şey olsa dahi siz bundan etkilenmezsiniz.

Sia'nın merkezi olmayan bulutu, mevcut bulut depolama sağlayıcılarından ortalama 10 kat daha ucuzdur. Dosyalarınızın 1TB Sia'ya kaydedilmesi için ayda 2$, Amazon S3'de ise 23 $ ödersiniz.

Geleceği var mı?

Cep telefonlarımızda, kişisel bilgisayar ve depolama aygıtlarımızdaki verilerin başına her an her şey gelebiliyor. Online platformalarda karşılaşılabilecek tehlikeler verilerimiz kaybolmasına neden olabiliyor. Her gün binlerce bilgisayar hacker saldırısına uğruyor.

Özellikle büyük işletmeler, bankalar ve şirketler için veri güvenliği çok önemlidir. Sia bu noktada yüksek kapasiteli bulut teknolojisini çok ucuza ve maksimum güvenlikte sağlayınca ilgiyi bir anda üzerine çekmiş durumdadır.

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir