İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SLG Coin Nedir? | Land of Conquest Hakkında Bilgiler

Land of Conquest, oyunculara kıyamet dünyasını keşfetme özgürlüğünün verildiği yeni nesil çok oyunculu bir blok zinciri oyunudur. Oyuncular bir ev sahibi olmayı seçebilir ve arazilerinin inşası, geliştirilmesi, eğitimi ve kaynak üretimine odaklanabilir veya bir kahraman olup PVE ve PVP savaşlarını tamamlayarak kaynak toplamaya odaklanabilir.

Triangulum Galaksisinde geçen Land of Conquest, küresel bir biyokimyasal savaşın ardından insanların yaşayabileceği gezegendeki tek kıtadır. Çeşitli zorluk seviyelerindeki vahşi canavarlar araziyi istila ediyor ve oyuncuların şehri hızla inşa etmesi ve onları yenmesi gerekiyor. Aynı zamanda, oyuncular tek başına veya bir ittifak içinde diğer şehirlere saldırmayı da seçebilir ve kazanan, kısmen ele geçirilen kaybedenin temel kaynakları ile ortaya çıkacaktır. 

Sosyalleşme oyunun temel bir temelidir ve oyuncular taktikleri paylaşmak, işbirliği yapmak ve hatta düşmanla müzakere etmek için birbirleriyle iletişim kurmaya teşvik edilir. Land of Conques t, gerçek zamanlı olarak verimli iletişim sağlamak için güçlü bir çok dilli çeviri sistemi ile donatıldığından, oyuncuların herhangi bir dil engeli hakkında endişelenmesine gerek yok.

Land of Conquest’i diğer oyunlardan ayıran şey, oynadıkça kazanmanın birden fazla yolunun olmasıdır. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Land of Conquest’in Çift Simge Sistemi

XTAL Token Nedir?

Land of Conquest’in uydu jetonu olarak anılan XTAL jetonları, oyun yoluyla elde edilir ve oyunun kazan-kazan ödülü olarak işlev görür. Oyuncular, özellikle Kahraman NFT’lerini savaşa yerleştirdiklerinde XTAL jeton ödüllerini toplarlar. XTAL jetonları daha sonra Hero NFT’lerinin özelliklerini yükseltmek için kullanılabildiğinden, bu bir ödül döngüsü yaratır.

SLG Coin Nedir?

SLG jetonları, Land of Conquest’in ana platform jetonlarıdır . Hem oyunu oynayarak hem de Bybit üzerinden satın alarak SLG jetonları kazanabilirsiniz.

Oyunun birincil yönetim belirteci olarak SLG belirteci aşağıdaki alanlarda kullanılabilir:

  • Oyuncuların, Land of Conquest için yaklaşan oyun tekliflerine ve gelecek planlarına karar vermek için SLG jetonlarını kullanabilecekleri oylama
  • Oyuncuların ekstra SLG ödülleri kazanmak için SLG jetonlarını stake etmelerini sağlayan Staking
  • Hero NFT’leri ve Mech NFT’leri satın alma ve yükseltme.

SLG Coin Bilgileri

SLG Coin Nasıl Alınır?

SLG ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, SLG ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SLG coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...