İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Snapchat neden açılmıyor? Snapchat durduruldu hatası çözümü!

Snapchat neden açılmıyor? Snapchat uygulaması özellikle ülkemizde çok ciddi oranda kullanılmaya başlandı. Snapchat diğer platformlardan ayrılan özellikleri ile kullanıcılarını bünyesinde tutarak büyümeye devam ediyor. Snapchat durduruldu hatasının en büyük nedeni Snapchat uygulamasının aşırı ön bellekleme yapmasıdır. Genel olarak Play Store hatalarından kaynaklı bir sorun yok ise güncellemenin yarıda kalamsıda  bu hataya neden oalbiliyor.

Snapchat durduruldu hatası nasıl çözülür;

İlk olarak yapmamız gereken Google Play Store'da Snapchat uygulamasını arattırıp güncelleme olup olmadığını denetlemektir. Güncelleme var ise yeni versiyona geçip tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Güncelleme yok yada Snapchat açılma sorunu devam ediyor ise aşağıdaki işlemi yapınız.

 

→ Ayarlar

→ Uygulamalar

→ Snapchat uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

İşlem bititkten sonra Snapchat uygulamasına giriş yapınız sorun ortadan kalkmış olacaktır. 
Snapchat neden açılmıyor, Snapchat engellendi mi, Snapchat giriş sorunu yaşıyorum, Snapchat neden açılmaz, Snapchat duruduruldu hatası alıyorum, Snapchat hatası çözümü, Snapchat açılma problemi nasıl çözülür, Snapchat giriş yapamıyorum, Snapchat uygulama açılmıyor, Snapchat uygulamasına erişim yok ne yapabilirim.Snapchat neden açılmıyor

3 Yorum

3 Comments

 1. Msk

  Temmuz 11, 2018 at 8:14 pm

  Hepsini denedim ama olmuyor

  • Admin

   Temmuz 12, 2018 at 1:09 am

   Şuan için uygulama ile ilgili teknik bir arıza var ana sayfayı ziyaret ederek güncel haberleri öğrenebilirsiniz. Güncel haber : Snapchat neden açılmıyor?

 2. Kristina

  Temmuz 26, 2018 at 3:13 pm

  Snapchatım açılmıyor ne yapmaliyim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar