Kapat

Snapchat’e Yer Bildirimi Özelliği Geliyor

Anasayfa
HABER Snapchat’e Yer Bildirimi Özelliği Geliyor

Popülerliği her geçen gün gerileyen Snapchat, bünyesindeki kullanıcıları tutabilmek için yeni özelliklerini platforma dahil etmeye başlıyor. Rakip uygulamalarda çoğu özelliği taklit edilen Snapchat her geçen gün ciddi oranda kullanıcı kaybediyor.

Özellikle Instagram’da hikayeler özelliği kullanılmaya başladıktan sonra ciddi bir kullanıcı kitlesini kaybeden Snapchat benzer bir kopyalama ile karşı atak yapmaya hazırlanıyor.

Snapchat yer bildirimi özelliğini yakın zamanda test etmeye başladı. Hatta özelliğin test aşamasından bir seviye ileriye taşındığı ve yakında kullanıma sunulacağı söylentiler arasında yer alıyor. Snapchat yer bildirimi özelliği sadece bulunduğunuz konumu paylaşmanızı sağlamayacak aynı zamanda ya ne yaptığınızda belirte bileceksiniz. Ayrıca Snapchat yer bildirimi özelliğinin bitmoji ile desteklenmesi bekleniyor.

Snapchat Yer Bildirimi Nasıl Yapılır?

Snapchat yer bildirimi özelliği şimdilik sadece Avustralya’da geliştirici düzeyde kullanıcılar tarafından test ediliyor. Yakında gelecek yeni bir güncelleme ile birlikte tüm kullanıcıların bu özellikten yararlanması bekleniyor.

Snapchat yer bildirimi özelliğinin tüm platformlara gelmesi ile birlikte özelliğin nasıl çalıştığını bu makale altında anlatacağız. Yeni geliştirilen yer bildirimi özelliği hakkında görüş ve yorumlarınız alt kısımda yazabilirsiniz. Sizce bu özellik kullanıcıları platformda tutmaya yetebilecek mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  YouTube Premium Artık Türkiye'de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir