Kapat

SONM ( SNM ) coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para SONM ( SNM ) coin nedir? Geleceği var mı?

SONM ( SNM ) coin nedir?

SONM, güvenli ve düşük maliyetli sisli süper bilgisayarı, mobil uygulama barındırma, video görüntüleme ve DNA analizine kadar, genel amaçlı bilgisayar kullanımı için tasarlanmıştır. Dünyanın dört bir yanındaki madenciler SONM ağına dahil olabilir.

SONM, Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen evrensel ve süper donanımlı bir serverdır.

SONM’nin vermiş olduğu hizmetler;

→ Site barındırma

→Uygulama barındırma

→ Bilimsel araştırma ve hesaplamalar

→ Oyun sunucuları ( Quake, CS )

→ Video akışı, bekleme ve kesinti olmadan ( Netflix, HBO )

→ Video gösterimi etkin ve düşük maliyetli

SONM madenciliği;

SONM, madencilerin ağdaki herkes için hesaplamalar yaparak belirteç kazanmalarına fırsat tanır. Dünyanın herhangi bir yerinde bulunan herhangi bir akıllı cihaz (CPU, GPU, PlayStation ve hatta akıllı telefon), sis ağına katılarak SONM Uygulama Havuzu aracılığıyla eşler arası bilgi işlem gücü satarak SONM madenciliği yapabilir.

Geleceği var mı?

SONM, vermiş olduğu evrensel server desteği ile dünya çapında firmalar ile iş ortaklıkları yaparak  şirket değerini büyütmeye devam ediyor.

GTO coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur


Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir