Kapat

Spider-Man: Into the Spider-Verse Devam Filmi 2022’de Çıkacak

Anasayfa
Film Spider-Man: Into the Spider-Verse Devam Filmi 2022’de Çıkacak

Columbia Pictures ve Sony Pictures Animation tarafından yapımcılığı üstlenen ve geçtiğimiz sene Aralık ayında vizyona giren Spider-Man: Into the Spider-Verse, 8 Nisan 2022 tarihinde devam filmi ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Devam filminin çıkacağı tarihi Twitter hesabından duyuran şirket, Spider-Man logolu bir video yayınladı. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Miles Morales karakteri ve Spider-Verse filmi Sony’nin Spider-Man evreni için büyük önem teşkil ediyor. Sony ve Disney şu anda Tom Holland’ın canlandıracağı ve Marvel Sinematik Evreni dahilinde bir Spider-Man filmi üzerinde çalışıyor. Bundan dolayı Morales karakterinin varlığı, sonraki filmlerde Holland tarafından canlandırılacak bir Peter Parker olmaması durumuna karşı izleyicileri hazırlamış olacak.

Tüm zamanların en iyi Spider-Man filmlerinden biri olarak nitelendirilen Spider-Man: Into the Spider-Verse, bu yılın başında En İyi Animasyon Film Oscar’ını kazanmıştı.

Amerikalı yapımcı Amy Pascal da daha önce Spider-Verse için bir devam filminin geleceğini doğrulamış ve “Devam filmi için oldukça sıkı çalışıyoruz. Bir sonraki film için hazır olun.” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Netflix ve FX Altın Küre Ödüllerinde Birçok Ödül Alırken HBO Tökezledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir