Kapat

Starbucks Uygulaması ile Nasıl Ücretsiz Kahve Kazanılır?

Anasayfa
Uygulama Starbucks Uygulaması ile Nasıl Ücretsiz Kahve Kazanılır?

Dünya genelinde kahve satışı konusunda akla ilk gelen mağazalardan biri olan Starbucks ülkemizde de büyük bir müşteri kitlesine sahip durumda. İlk şubesini Seattle’da 1971 yılında açan Starbucks’ın ülkemizde 470 adet şubesi bulunuyor. Eğer siz de Starbucks’ın müdavimlerinden biriyseniz, bu yazımızda aktarıldığı şekilde Starbucks uygulamasından faydalanarak ücretsiz bir kahve kazanabilirsiniz.

Starbucks uygulaması ile bedava kahve kazanmak için öncelikle aşağıdaki bağlantılardan uygulamayı telefonunuza yüklemeniz gerekiyor.

Starbucks Türkiye
Starbucks Türkiye
‎Starbucks Turkey
‎Starbucks Turkey

Starbucks Uygulaması ile Ücretsiz Kahve Kazanma

Starbucks uygulamasını yükledikten sonra aşağıdaki adımları uygulayarak dilediğiniz bir içeceğin tall (küçük) boyunu ücretsiz olarak kazanabileceksiniz.

  • Uygulamaya giriş yapın ve istenen bilgileri girerek kayıt olun.
  • Sol kısımda bulunan menüde “Starbucks Card” seçeneğine gidin.
  • Çıkan ekranda “Yükle” seçeneğini seçin.
  • Ücretsiz kahve kazanabilmek için Starbucks hesabınıza en az 15TL yüklemeniz gerekmektedir. Bu ekrandan yükleme işlemini gerçekleştirebilir ve ücretsiz kahvenizi hesabınızda görebilirsiniz.
  • Hesabınıza yüklenen ikram kahveyi kullanabilmek için Starbucks mağazalarında ödeme yaparken hediye kahveniz olduğunu çalışana bildirmeniz gerekiyor.
  • Ödeme yapmak için yine “Starbucks Card” seçeneğine gelin ve bu sefer “Ödeme Yap” seçeneğini seçin. Çalışan tarafından ekranda çıkacak olan karekodun okutulmasıyla ücretsiz olarak kahvenizin keyfini çıkarabilirsiniz. İkram kahveler yalnızca küçük boy için geçerlidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  TikTok video ekleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir