Kapat

Stardew Valley Artık Resmi Olarak Android’de!

Anasayfa
HABER Stardew Valley Artık Resmi Olarak Android’de!

An itibariyle neredeyse tüm temel platformlarda bulunan ünlü çiftlik oyunu Stardew Valley, çok kısa bir süre önce Android için çıkış yaparak Google Play’deki yerini aldı. Geçtiğimiz aylarda Android için ön kaydı açılan oyun, binlerce oyuncu tarafından heyecanla bekleniyordu.

Steam’de en olumlu incelemelere sahip oyunlardan biri olan Stardew Valley, ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Çıktığı günden bu yana birçok başarıya imza atan oyun, temel olarak oyunculara bir çiftlik yaşamı deneyimi sunuyor.

Oyun, Steam mağazasındaki profilinde şöyle bir açıklamaya sahip:

“Büyükbabanızın Stardew Vadisi’ndeki eski çiftlik arazisi size miras kaldı. Elden düşme araçlar ve az miktarda para ile, yeni hayatınıza başlamak için yola koyuldunuz. Tarlada yaşamayı ve bu araziyi büyük bir eve dönüştürmeyi öğrenebilir misiniz?”

Oyunun bilgisayar versiyonu Steam’de şu anda 24 TL’den satışa sunulmuş olsa da, Android versiyonu bu konuda oyuncuları üzecek gibi duruyor. Kısa süre önce Google Play’de listelenen Stardew Valley, Türkiye’deki kullanıcılar için 54,99 TL’den satışa sunuldu. Umuyoruz ki, fiyatlar ülke temelli olarak değiştirilir ve Türkiye’deki oyuncular için daha makul bir seviyeye çekilir.

Stardew Valley
Stardew Valley
Price: ₺54,99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir