Kapat

Steam Sonbahar İndirimleri Başladı! CS:GO Ücretsiz Oldu!

Anasayfa
HABER Steam Sonbahar İndirimleri Başladı! CS:GO Ücretsiz Oldu!

Steam Sonbahar İndirimlerinde en çok hangi oyunlara indirim yapıldı? Steam Sonbahar indirimleri ne zaman bitiyor?

Steam dün sonbahar indirim kampanyasını başlattı. Bir çok oyunda ciddi indirimler yapan Steam, Valve tarafından geliştirilen Counter Strike Global Offensive de Sonbahar indirimleri kapsamında ücretiz olarak oyuncuların beğenisine sunuyor. CS:GO Steam sonbahar indirimleri bitiş tarihi olan 27.11.2018 saat 21:00’a kadar ücretsiz olarak indirilebilecek.

Steam hangi oyunlarda ne kadar indirim yaptı? Steam sonbahar indirimleri sayfasını hemen ziyaret ederek %95’e varan indirimdeki oyunları hemen keşfedebilir ve bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Steam Sonbahar indirimleri kapsamında fiyatı en çok düşen, öne çıkan ve satın alınan oyunlar ‘ PES 2019 %50 indirim, Kingdom Come %40 indirim, Crusader Kings II %75 indirim, BioShock™ Remastered %75 indirim, Death’s Gambit %40 indirim’ oldu.

Ayrıca kısa süre önce satışa sunulan Shadow of the Tomb Raider ve Assassin’s Creed Odyssey oyunlarında %30 gibi bir indirim yapılması ilgiyi bu oyunların üzere çekmeyi başardı.

Steam Sonbahar indiriminin detaylar ve diğer oyunlardaki indirimleri görmek için Steam Sonbahar İndirimleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sonbahar indirimleri kapsamında en çok indirilen oyunların başında daha öncede ücretsiz olarak kampanyalarda sunulan CS:GO oldu. Counter Strike Global Offensive dışında PES 2019’da yapılan %50 indirim oyuncular tarafından çok fazla ilgi görüyor.

Steam Sonbahar İndirimleri kampanyası bitiş tarihi 27.11.2018 TSİ 21:00 olarak belirlendi. Bir sonraki indirim kuşağına yıl başında girilmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Ünlü RPG Oyunu Undertale İçin Cadılar Bayramı Konsepti Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir