Kapat

Stellar Lumens ( XLM ) Coin Nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para Stellar Lumens ( XLM ) Coin Nedir? Geleceği var mı?

Stellar Lumens ( XLM ) Coin Nedir?

Stellar Lumens, 2014 yılında Ripple’dan ayrılan geliştiricilerden oluşan bir ekip tarafından oluşturulmuş bir kripto paradır. Stellar Lumens, finansal kuruluşlar arasında ödemelerin izlenmesi, güvenlik protokol izinlerini kontrolü ve alt yapı desteği veren açık kaynaklı bir ağdır.

Stellar Lumens, para birimleri arasındaki takas işlemlerindeki maliyeti en alt seviyeye indirmek ve transfer sürelerinin kısaltılmasını kendisine amaç edinmiştir.

Geleceği var mı?

Stellar Lumens, çıktığı ilk günden bu güne kadar olan sürede platformlarına kayıt olan kişilere ve Bitcoin yatırımcılarına milyonlarca dolar XLM dağıtımı yapmıştır. Tanınmışlığı arttırmak ve piyasa değerinin arttırmak adına yapılan bu hamle 2014 yılında çıkartılan bir dijital paranın bu seviyede kalmasına neden olan yanlış bir politika olmuştur.

Çünkü dağıtılan XLM coinler kullanıcılar tarafından hemen satılmıştır ve piyasa hacmine hiçbir katkı sağlamamıştır.

XLM coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir