Kapat

Stox (STX) Coin Nedir?

Anasayfa
Blockchain Stox (STX) Coin Nedir?

STX, Bancor protokolünü kullanırken Ethereum blockchain temelli bir şifreleme para birimidir. Finansal piyasaları tahmin etmek için kullanılması amaçlanmıştır.Bu şifreli para biriminin kullanıcıları olası çıktı olaylarına oy verir ve daha sonra olası senaryolarda işlem yapar. Stox, tahmin piyasalarını tamamen yerelleştirmeyi hedefliyor.

Stox (STX), çeşitli alanlardaki sonuçların tahmininin yürütüldüğü açık kaynaklı bir platformdur. Bu çok yeni bir kavram ve dolayısıyla gelişme için çok fazla potansiyel var. Tahmin yürüterek STX coin kazanılması platformu ilginç ve ilgi çekici hale getiriyor.

Haziran 2018’den itibaren, Stox 8,2 milyon dolarlık bir piyasa hacmine sahiptir. Toplam arz 57.275.976 STX olarak hesaplanırken, Haziran 2018 itibariyle dolaşımdaki belirteç 42.453.207 STX’dir. STX için ICO Ağustos 2017’de başlatıldı ve yaklaşık 33.000.000 $ topladı.

2018 Haziran tarihinde, 1 STX tokeninin fiyatı 0.2 $ ‘dır.

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Mainframe ( MFT ) coin nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir